Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam: gyógytorná...

Melyiket válasszam: gyógytornász vagy gyógypedagógus?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekel, hogy melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni. Nem tudok dönteni, mindkettő nagyon nagyon tetszik, örülök, ennyire le tudtam szűkíteni a listát. Voltam gyógypedagógus és gyógytornász óráján is, beszéltem mindkettővel, de egyszerűen nem tudom melyik tetszik jobban, egyik nap ez, másik nap az. Ezért érdekel most mások véleménye is.
2012. jún. 26. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából egyikkel sem könnyű az élet...
2012. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is az a cél.
2012. jún. 26. 10:48
 3/6 anonim válasza:
Gyógypedagógus.
2012. jún. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gyógypedagógiára jóval több pont kell mint gyógytornára... szerintem megjelölheted mind2 szakot, előre írod a gyógypedagógiát, utána meg lehet, hogy majd mégis a gyógytornászatira vesznek fel....

Gyógypedagógiának ugye több ága van, attól is függ mennyire piac képes szakirányt választasz majd. Nekem gyógytornász ismerősöm van, ő kórházban és vállalkozóként is dolgozik (magán órákat ad), nagyon jól megél vele.

2012. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én gyógytornász szakot választottam. Nem bántam meg!
2012. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Gyógypedagógia, csak azért mert nekem akkor több esélyem lesz a gyógytornászra. :D

Na viccen kivül amelyik jobban érdekel.

2012. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!