Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Értékelitek, ha egy...

Lányok! Értékelitek, ha egy srác amikor részegek vagytok vigyáz rátok?

Figyelt kérdés

Próbál távol tartani azoktól akik csak meg akarnak dugni és mindenénevel azon van, hogy nehogy valami bajotok torténjen?

Hogyan értékelitek? A gyerek nem friendzone-os, csak egy napja ismeritek...

Mellesleg a srác belétek van esve és ezt tudjátok is. Adnátok neki egy esélyt?



2012. jún. 28. 16:55
 1/7 anonim válasza:
igen,abszolút:)
2012. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 okoska31 ***** válasza:
100%

felmerülne esetleg (ha lány lennék), hogy azért vigyáz rám, hogy ő legyen a befutó - mivel nem ismered korábbról.

az, hogy alapból egy srác figyel rád, akiben megbízol (tehát ismerős) teljesen jó lenne.


esélyt adni meg Neked kell eldönteni, az legyen független attól, hogy most vigyázott-e rád, vagy nem

2012. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
részeges csajba alapból bele se lennék zúgva. vannak igényeim.
2012. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én nő léttemre elég töményen alkoholizálok, de sosem vagyok annyira részeg, hogy vigyázni kelljen rám, vagy hányjak... Pedig sokat és kizárólag töményet (vodka, whisky, pálinka) iszok! Viszont, ha netalán ilyesmire kerülne a sor, akkor biztosan értékelném a törődését és kedvességét. Egy kávé a minimum. :) 20/N.
2012. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ava87 ***** válasza:
Az oké, hogy vigyázgattál rá, aranyos meg minden, de a lány még így, ittasan sem utalt arra, hogy te esetleg tetszel neki? Főleg, hogy tudja, hogy belé vagy esve, tehát rizikó nincs. Hááát, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem mégis csak a friendzone-ban vagy, bocsi... Persze te tudod, én nem voltam ott, csak így a leírtak alapján erre gondolnék.
2012. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.
2012. jún. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!