Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti ilyenkor nyáron hány...

Ti ilyenkor nyáron hány órától mondjátok azt hogy este van?

Figyelt kérdés
Hánykor kezdődik számotokra az este?
2012. júl. 1. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
10
2012. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9 körül
2012. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9 körül. Igaz még nem lesz teljesen sötét még 10 kor sem maximum augusztusban de 9 re már elviselhetőbb az idő is meg ugye akkor a leghangulatosabb.
2012. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor, mint tavasszal, vagy télen. Nálam független attól, hogy világos van-e. Télen, amikor már 17-kor sötét van, az nekem ugyanúgy délután, mint ahogy nyáron, amikor 20-órakor világos van, este.
2012. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kilenc felé, amikor már olyan sötét van, hogy nem lehet kint olvasni. A reggel nekem hatkor kezdődik, függetlenül attól, hogy hajnali ötkor kelek, vagy reggel kilenckor. A tíz már nekem délelőtt.
2012. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6-7 körül már jósestét kívánokkal köszönök, és szép estét/jóéjszakáttal köszönök el. szerintem ez független attól, hogy épp világos van e vagy sötét. este 10kor nekem már éjszaka van:D
2012. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 6-7 órától gondolkodom estében, függetlenül attól, hogy milyen évszak van.
2012. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!