Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nem találok...

Mit tehetnék? Nem találok sehol hozzám hasonló embereket.

Figyelt kérdés
Belemerültem a zen buddhizmusba. Nekem úgy érzem ez a filozófia az ami fekszik, de csak könyvekből ismerem. Senki sincs a közelemben, akit egy kicsit is érdekel a dolog, és a könyvek meg az internet sem ad minden kérdésre választ. jó volna valakivel elbeszélgetni, de minden ilyen közösség földrajzilag távol esik tőlem, és utazgatni folyton nincs pénzem. Próbáltam netes forumokat, de minden oldal halott amin jártam, nem járnak már fel emberek. kerestem levelező partnert (ezen az oldalon is és máshol is) de nem kaptam sehol választ. Így nagyon egyedül érzem magam.

2012. júl. 3. 01:27
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
2012. júl. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A buddhizmus nálam stimmel, de a zen az nem. :)
2012. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket, láttam már ezt az oldalt, sajnos ők is Budapesten vannak én meg vidéki vagyok.
2012. júl. 3. 12:12
 4/5 bromkrezol ***** válasza:
Van azért az országban pár hely, ahol segíthetnek. pl. www.mokushozen.hu
2012. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha aktuális még, merrefele laksz? :D
2013. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!