Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen kérdéseket tegyek fel...

Milyen kérdéseket tegyek fel egy II. VH-t megélt idős embernek? Lesz szerencsém találkozni néhányukkal, rögzítem a válaszaikat és megörzöm az utókornak.

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen volt a közhangulat az utcán, munkahelyen? Mennyire aggódtak az emberek, mitől féltek leginkább? Miben bíztak, kit támogattak? (Nyíltan, és maguk közt.) Mi az ami szerinte nem úgy történt, ahogy most tanítják? Mi az a részlet, amit ha most mindenki értene vagy átérezne, akkor soha nem ismétlődne meg a VH?
2012. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezek nagyon jók :) más ötletek esetleg ?
2012. júl. 3. 14:44
 3/4 Magyar huszár válasza:
Hova ástak fegyvereket!
2012. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdést olvasva, gondoltam, ez tetszeni fog. 80 perces interjú Kontraszty Endrével, Bandi bácsival, aki a méltán híres 101. Puma Vadászrepülő osztály repülőhadnagya volt. Sajnos már meghalt, 2004-ben.


A fájlfeltöltést csak így tudtam megoldani, bocsi.

[link]

2012. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!