Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez olyan mint a barátszerelem?...

Ez olyan mint a barátszerelem? Vagy mi ez a dolog? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik haverom szerelmes volt belém, de kiszeretett belőlem. 3-4 hónapja elkezdtem vele beszélgetni és nagyon megkedveltem, most meg ott tartunk hogy már húginak és bátyónak becézzük egymást. Minden nap beszélünk, minden titkunkat elmondjuk egymásnak, a srác mer előttem sírni. Minden nap beszélünk a kapcsolatunkról, nekem van pasim, ő meg nem szeretne csajt, és mi hiszünk a fiú-lány barátságban. Ez nem szerelem, olyan mintha tényleg a testvérem lenne. Nem csókolnám meg, de ha fáznék hozzábújnék. A srác nem szerelmes belém, mert tényleg igazat mond, és eléggé úgy nevelték, hogy mondja el az érzéseit. Mi elneveztük ezt az érzést barátszerelemnek. Ti hisztek ebben? Esetleg van ilyen fiú/lány barátotok?

L/14


2012. júl. 8. 00:13
 1/2 x) ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen "barátaim" de 2-3 évnél nem hosszabb ideig. Az egyik fél mindig többet érez és ez előbb-utóbb elő fog jönni. Ha pedig szerelmes volt beléd az nem múlik el csak úgy. Ha szeretsz valakit az teljesen sosem múlik el. Szerintem nem akarja elrontani a kapcsolatotokat azzal hogy elmondja mit érez igazából. Ha meg van pasid akkor még úgy sem akar mindent tönkretenni.

22/L

2012. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a srác tényleg nem olyan :) elmondaná ha szerelmes lenne belém, mert már annyira ismerjük egymást hogy mindent bevallunk egymásnak :D hát.. nemtudom. meglátjuk mit hoz a jövő ;)
2012. júl. 8. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!