Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik közösségi oldalra...

Melyik közösségi oldalra érdemes regisztrálni? MySpace, Facebook, Twitter?

Figyelt kérdés
14/L
2009. júl. 11. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a cél.Én sehová nem regisztrálnék.utálom, ha bárki nyomozgat utána, és nem szeretem, ha személyes adataim közkézen forognak.
2009. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem facebook-om van, de csak hogy néhány amerikai ismerősömmel tudjam tartani a kapcsolatot.
2009. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Ezek kozul meg a Facebook a legertelmesebb, de az is csak akkor erdemes, ha vannak kulfoldi ismeroseid. A magyarokkal az iwiwen is tudod tartani a kapcsolatot.


A twitter szerintem hulyeseg, hacsak nem vagy celeb, akkor felesleges regisztralni, akkor inkabb nyiss rendes blogot.


Korodbol itelve a MySpace lenne a legjobb valasztas neked, ott a te korosztalyod kepviselteti magat, szerintem olyasmi, mint a HotDog, csak nepszerubb, es hiressegek is vannak fent.

2009. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
nekem a facebook tetszik legjobban, egyszerű, nagyon interaktív, mostanában egyre népszerűbb, nincsenek ilyen baromságok, mint pl. mindenki láthatja, h megnézted az adatlapját.
2009. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
a Twitter nem olyan, mint egy blog, a kedvenceid és barátaid írnak oda naponta többször, hogy mi van velük, én azt szeretem a legjobban a felsoroltak közül :)
2009. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én myspace-t használok,szerintem tökéletes,facebook nekem nem jön be,twitterem is van,szerintem ötletes és jó dolog :D Amugy a myspace akkor igazán jó,hogyha magyar ismerőseid is fentvannak.
2009. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ. Mit akarsz? Pedofilok verjék rád, vagy 13-12 évesek, vagy mindezek egyszerre.
2009. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem Facebook

nekem is van

engem nem érdekel h valaki megnézi mennyi idős vagyok meg h melyik városban lakom...nézze ha jólesik neki

Myspace tényleg olyan mint a hotdog csak nekem nincs türelmem hozzá hogy összehozzak valami jó profot...

twitter meg végülis egyfajta blog amibe megírhatod épp mire gondolsz mit csinálsz stb.

2009. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem van mind3...

Twitter jön be legjobban:P

2009. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nekem Twitterem meg MySpace-m van :) Nekem nagyon bejön mind2...a Facebook nagyon nem jön be :)


14/F

2009. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!