Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen újrakezdős barátságotok...

Ilyen újrakezdős barátságotok volt már?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm még az általánosban, tényleg tök jóban voltunk, csak aztán mindketten másik gimibe kerültünk, sőt a barátnőm másik városba is, és hát biztos mindkettőnknek új volt akkor minden, ezért nem is kerestük egymást.De nekem időközben egyre többet eszembe jutott és hiányzik nagyon, így hát rá is írtam egy közösségi oldalon sőt az első beszélgetésünk nagyon jól sikerült, írtam mégegyszer de akkor már nem is tudom kedves volt meg minden de mintha nem lett volna kedve velem beszélni vagy hát igazából nem tudom, de legalábbis furcsa volt, és most nem tudon rá írjak e esetleg harmadszorra is? Mert hát végülis ő is írhatna. Valakinek esetleg valakinek ilyen tapasztalat hogy sokáig nem találkoztatok de végül a kezdeti nehézségek után tudtátok ott folytatni, ahol abbahagytátok? és a helyemben mit csinálnátok?
2012. júl. 8. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, illetve van. Jó pár évig nem is beszéltünk, aztán ő is rám írt közösségi oldalon, én válaszoltam, megint írt, de én nem válaszoltam, mert épp tele volt problémával az életem. Jóval később egy másik közösségi oldalon megint megtalált és azóta megint találkozunk.
2012. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még soha. Mindenhol volt 1 barátnőm, sőt egyszer "lánybandánk" is, de az ilyen elkanyarodásnál annyira eltávolodtunk, hogy nem volt visszaút, nem voltak közös élmények.

De azt sem lehet kizárni, létezhet ilyen, és is bánom az elvesztésüket, kicsit dolgozni kellett volna vele. A gyerekkori barátságokat nem lehet pótolni, a későbbiek nem olyanok.

Hajrá.

2012. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 3 is, ami igazából kettő, ebből az egyik nagyon jól bejött, azóta is legjobb barátnők vagyunk, a másik kapcsolat teljesen megszűnt

azért írtam hármat, mert egy ikerpárról van szó, oviban anno nagyon jó barátok voltunk, aztán sajnos külön általános iskolába kerültünk, így volt egy 7 és fél éves szünet :D, egyikük pont az én sulimba jött át, így újra összebarátkoztunk

a másik egy általános iskolai barátnő, akivel 9. után romlott meg a kapcsolatom, nagyon szerettem, és nagyon bánt, hogy így történtek a dolgok, próbáltuk, de sajnos nem tudtuk helyre rendezni

viszont szerintem nálad megér egy próbát, találkozz vele, biztos jó lesz :)

2012. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást sokat jelent :)
2012. júl. 8. 21:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!