Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igazán jó sorozatokat keresek....

Igazán jó sorozatokat keresek. Ötletek?

Figyelt kérdés

A kórházsorozatokon, meg a vámpíros sztorikon kívül nyitott vagyok az ötletekre. A következőket már végignéztem:

How I Met Your Mother

The Big Bang Theory

Sex and the City

Desperate Housewives

Friends

Köszönöm!


2012. júl. 9. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

The walking dead

Dexter

Misfits

2012. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eddig nézett sorozataid alapján szerintem ezek tetszenének: Cougar Town, Chuck, New Girl

Ezek már nem biztos: Boardwalk Empire, The Sopranos, Dexter, Criminal Minds, Californication, Community, Weeds, Bored to Death, Sherlock

Háborús minisorozatok: Band of Brothers, The Pacific

2012. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én kedvenc sorozataim a Game of Thrones, Pushing Daisies, Lost, Scrubs, Shameless US, Skins UK, Dexter, Community, Breaking Bad, House, Misfits, Once Upon a Time, és a Sherlock. Ezek mind nagyon jók, és igényesen meg vannak csinálva.
2012. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!