Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol telepedjek le? Bővebben lent.

Hol telepedjek le? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Román-magyar kettős állampolgár vagyok, de feltétlenül el akarom hagyni az országot. Jelenleg társadalomtudományokat tanulok és nyelveket. Beszélek románul, angolul és németül is. Turizmusföldrajz és marketing/menedzsment egyetemre fogok menni, és elkezdem a spanyol vagy francia nyelv tanulását is. Két kitötésem lenne az országgal, régióval kapcsolatban: legyen fejlett gazdasági szempontból, és meleg, száraz éghajlatú. Valami javaslatok?

2012. júl. 10. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
valahol jooooooo messze! :D
2012. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már a francia tanulását említetted: menj Franciaországba. Sok román tesz így, mellesleg...
2012. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
es te melyik orszagra gondoltal? amint latom engem megint lepontoztak az elobbi hozzaszolasomert,mert irtam hgoy jooo messze...nem ertem miert...itt sajnos nincs sok lehetoseg,de ezt te is tudhatod,sajnos...ami jo lehetosegu lenne az szerintem is Franciaorszag...de ahoz hogy ott alberletbe menj,sok penz kell,mert a kaukcio sem annyira keves...
2012. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah es a spanyol nyelv nem igazan jo mostansag..most hogy valsag van...spanyolorszag ugyanis gazdasag szempontbol nagyon nem jol all....
2012. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok román, és nem is követem a románok példáit.

2. Franciaországban nincs meleg

3. Kanári szigetekre gondoltam, mivel turizmusban szeretnék dolgozni, Kalifornián is gondolkodtam

2012. júl. 11. 13:45
 6/7 anonim válasza:
Hahó, a francia Riviérán ne mondd már hogy nincs meleg! Délen az éghajlat mediterrán, télen a minimum hőmérséklet is csak 6-8 C°.
2012. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-8 fok az nagyon kicsi! Franciaországban általánosan mérsékelt kontinentális az éghajlat. A mediterrán Olaszországtól kezdődik. Barbadosra, Tenerifére gondoltam.
2012. júl. 13. 08:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!