Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ereztetek mar ugy, hogy elore...

Ereztetek mar ugy, hogy elore feltek, hogy nem fog tetszeni az ajandek? Ha rakerdeznek utolag, hogy: "na lam hol van az ajandek, miert nem hasznaljatok? " akkor mit mondtok?

Figyelt kérdés
Pl. hogy budos/olcso parfumot kapsz, gaz ebedlokeszletet kaptok, olyan ruhanemut, amit az eletben fel nem vennetek, hogy olyasmit kaptok amitol mar roskadozik a padlas, annyi van belole es amugy sincs szuksegetek ra?
2009. júl. 11. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én minden ünnepet ezért utálok, mert nem is emlékszem kaptam-e már valaha olyan ajándékot a nagyszüleimtől, szüleimtől, aminek örülnék.

Nem azért, mert nekem semmi sem jó hanem mert más az ízlésünk teljesen. Hiába mondom nekem mi tetszik... az ellenkezőjét veszik.


Ha rákérdeznek megmondom, hogy még nem volt alkalmam viselni, vagy persze használjuk múltkor is azzal csináltam a xy-t... , igen, nagyon köszönjük stb.

De általában én előzöm meg mindig mondom, hogy Mégegyszer köszönöm a legutóbbi ajándékot, azóta is használom vagy ilyesmi.


Büdös olcsó parfümöt már én is kaptam, de olyan, hogy a wcbe illatosítónak se tudom használni mert egy fújás és annyira rosszul leszek hánynom kell. Na meg állandóan az ócska bon-bonok amiket mindig dobunk a kukába, mert nem bírjuk megenni.

Egyébként én annyira rosszul érzem magam emiatt, most is a sírás kerülget... de nem tudok mit csinálni, ezeket a legnagyobb jóindulattal se lehet használni :(((

Meg a sok angyalka és mindenféle ilyen csicsás dísz, amit úgy dobnék ki a francba, ahogy van de nem tehetem... Tele vagyok mindenféle kacattal. ÉN már inkább pénzt kérek csak.

Karácsonykor mindig a sírás kap el amikor bontom az ajándékot, mert már megint nem kaptam semmi jót. Pedig én nem kérek drága dolgokat, csak olyat ami nekem is tetszik, ezek nem nekem valóak.

2009. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

haat igen

most lesz a lagzink es mar szolt valaki, hogy nem tud eljonni es kuld ajandekot.

Brrrrr

Mar elore felek.


Lehet nem az egyeduliek vagyunk akik nem szeretnek ajandekot kapni? Kis kuloncok?

2009. júl. 12. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vannak így. (Csak úgy látszik nem vették észre a kérdésed :))


Nekem még messze van az esküvő, de több ismerősömtől hallottam, hogy ilyenkor ők is így voltak. Utána is sokat beszélgettünk, ki mit kapott. Egyszer a pasi megjegyezte nem kellett volna összeházasodni, mert megtelt a lakás kacatokkal :))))) persze csak viccből mondta.


Szerintem annyit tudsz tenni, hogy megköszönöd neki és kész.

Egyébként mi álltunk már a másik oldalon is, sokszor nem tudtuk mit adjunk ajándékba. Aztán amit vettünk lehet nem nyerte el a pár tetszését... de még mindig jobb szerintem, mintha nem adtunk volna semmit. Jó, nyilván van olyan aki nem sértődik meg de sokan a szívükre vennék.


Ha olyan dolog, amire nincs szükségetek akkor pakold el valahová, aztán pár év múlva eladod... vagy adjátok oda szüleiteknek, akkor ha az illető, aki adta rákérdez meg tudod mondani, hogy kölcsön adtad mert pl. anyukádnak is nagyon megtetszett amikor nálatok járt.


Nekem ilyenkor a párom lenne a legfontosabb, engem semmi más nem érdekelne :) Szerintem ti is csak simán legyetek boldogok! :)

2009. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nya végül mit kaptál?:D
2011. dec. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!