Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 19 évesen lehetek a suli alfa...

19 évesen lehetek a suli alfa hímje?

Figyelt kérdés

izmos nagydarab srác vagyok aki ráadásul magas csajok állítása szerint helyes vagyok de szerintem annyira nem

van dumám rendesen



2012. júl. 10. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hülye. Cigány vagy?
2012. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

attól függ milyen suli


szakiskola, szakmunkásképző: igen

szakközépiskola, gimnázium: talán

főiskola, egyetem: nem

2012. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az vagyok,pedig nem vagyok kigyurva ,csak meg van a dumám hozzá..

Mégis egy olyan barátnőm van,aki pont nekem az ellentétem ,így megváltozok,nem akarok több balhét már...Kész ennyi volt,sztem ne csináld...

2012. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tán állatóvodába jársz te, kérdező? Alfa-hímek ugyanis csak az állatvilágban vannak. Próbálj meg inkább ember lenni..neked is jobb lesz, hidd el.
2012. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok cigány..... magyar vagyok.. nem feltétlen balhéra gondoltam... ja és szakmunkásképzőbe járok !
2012. júl. 10. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, kérdező srác: én emlegettem az állatóvodát. Mérhetetlenül meghökkentem, miért akar egy 19 éves fiatal EMBER!!! "alfa-hím" lenni. Kérlek, kóstolgasd ezt a szókapcsolatot...érezd meg benne a valódi árnyalatát. Ezzel te visszaminősíted, ledegradálod önmagad mert, mint említettem már, ilyen rangsorolás csak állati hordákban létezik. Nálunk, embereknél, lehetnek (vannak is) vezéregyéniségek és - vezetésre vágyók, de alfák, gammák, omegák eleve nem léteznek. Többek, bonyolultabbak vagyunk ezeknél a görög betűs besorolásoknál..


Szakmunkásképzőbe jársz. Látod, én azt szeretném, ha legjobb akarnál lenni a szakmában, amit választottál - és a legvonzóbb EMBER a környezetedben (mondjuk a stabil, határozott és kedves személyiségeddel..), aki köré szívesen és spontán csoportosulnak a többiek (lányok, fiúk). Erre minden mellékzönge nélkül, természetes ambícióval törekedhetsz és kérlek, törekedj is. Az igazi vezéregyéniség pedig nem fitogtatja a maga "vezérségét"..az sugárzik belőle, és egyetlen szó sem kell, hogy meggyőzze a körülötte lévőt arról, hogy ő "vezér".


No, mit szólsz ehhez az alternatívához, "fő-orángutánság"...HELYETT?????

2012. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazad van.... de én azt szeretném ha a suli legjobb női az enyémek lennének úgy hogy közbe nem vagyok kulák g eci....
2012. júl. 10. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért kell mind, ha lehetnél normális, és találnál egy állandót?

19/f

2012. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hogy miért ? azért hogy bizonyítsak magamnak
2012. júl. 11. 07:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismét a 6-os vagyok:


látod..sejtettem én ezt. "Azért, hogy bizonyítsak magamnak.." Alapvetően téves kiindulópont. Nagyon komolyan mondom, és kérlek, hallgass rám: ha bármikor is bizonytalan leszel magadban, SOHA ne használj fel ESZKÖZKÉNT más embereket arra, hogy "bizonyíts" velük magad előtt. Szinte minden használható és FELhasználható, de EMBER - nem. Próbáld végiggondolni ezt: képzeld magad olyan szituációba, amikor rájössz, hogy valaki a saját céljaira eszközt csinált belőled. Ugye, hogy csikorgatnád a fogad?! Igazad lenne.

Elsősorban is: győzd meg magad arról, hogy nincs okod a bizonytalanságra. Jó külsejű srác vagy, eszed is van - hát akkor mitől tartanál? A lányokkal való kapcsolatokban is légy emberséges, jellemes (ne "játszmázz" velük: légy természetes, nyílt, becsületes). Meg fogod látni, hogy nem marad el a siker. Csalódásaid lesznek, persze, mert azok is az élet részei - de majd megtanulod kezelni őket.

Na szóval: ne úgy "bizonyíts", ahogy eredetileg elgondoltad, hanem..."felnőttesebben".

Kösz, hogy meghallgattál. Sok jót neked!

2012. júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!