Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 21 évesen kövér (89 kg) és...

21 évesen kövér (89 kg) és boldogtalan vagyok. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
L
2012. júl. 11. 12:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hány éves vagy és hány kiló( ha megkérdezhetem)?
2012. júl. 11. 12:53
 12/14 anonim válasza:
engem is nagyon elszomorít a súlyom..20 éves vagyok 156/75 sajnos...UTÁLOM!!! de 81 kg voltam..Ha gondolod írj privátba és beszélgethetünk..:D
2012. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

89 évesen 21 kilónak lenni sokkal rosszabb.


A te helyzeteden tudsz változtatni, még ha nehezen is megy. De megéri! Nemcsak a kinézeted, hanem az egészséged, általános, közérzeted miatt is!

2012. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok és 105 kiló, 160cm...egyedül sajnos nem tudok fogyni, mindig belebukok a diétákba...plussz úgy elég nehéz változni, ha tetszem magamnak. Lehet ez testkép zavar, de élvezek tükörbe nézni. Lehet, ha gyűlölném a testem könnyebben fogyhatnék...de boldog párkapcsolatban élek, az esküvőnket tervezgetjük és így nehéz változni.


Én most fogok elmenni a háziorvosomhoz, hogy írjon beutalót endokrinológiára. Ha gondolod kérj Te is a tiédtől! Hátha segít!

Ne keseredj el!!!


Üdv, Nina

2012. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!