Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik pirosnál tiltásig pörgeti...

Akik pirosnál tiltásig pörgetik az autójuk-motoruk azok feltünősködni akarnak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Egyszerűen engednek a vágyaiknak.Te is biztos érzed hogy azok a lovak a hengerekben néha elég izgágák és jól esik demonstrálni az erejüket.
2012. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
DerDe egy 1.6-os suzuki swiftben milyen lovak vannak? Vicces néha ezt hallani
2012. júl. 12. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
A 8-12 hengeres Ferrarit pörgetheti. De az ilyen retek szar Golfokat, meg Suzukikat nem tudom minek.
2012. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
De az is lehet, hogy kezdő autóvezetők és nem tudják magabiztosan használni a pedálokat. Én is jártam már úgy, hogy a jobb lábam gyorsabb volt mint a bal és a motor pörgött, de a kuplungot még nem engedtem fel eléggé.
2012. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, feltűnösködni akarnak, és azt hiszik, akad, akit ezzel le tudnak nyűgözni. Rossz lehet :)
2012. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

játsszák a kemény gyereket. Általában a 17-25 éves korosztály szokta ezt és azok között is a kisautóval/rozsdahalommal rendelkezők.

kevés sportautóst láttam még motort túráztatni. ők mit bizonyítgassanak? egy gyenge elméjű is tudja hogy egy porsche, ferrari, maserati stb.. nagyon megy. felesleges játszani az eszét.

engem piros lámpánál állandóan megtalálnak a Matizosok, Swiftesek de próbálkozott már öreg kadett és golf is.

2012. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mást akarnának?
2012. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!