Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miben leli örömét az az...

Miben leli örömét az az ember, aki sokat dolgozik, jól keres, viszont utálja a munkáját és családja sincs?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
baráti kör/magányos szórakozás
2012. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi volnék.Hogy lehet úgy sokat dolgozni és olyat amit utál az ember?

Jó van ,hogy belefásul ,beleun az ember a munkájába, de nekem egy hét után már hiányozni szokott.És nemcsak a sikerélmény ami vele jár.Hanem a küszködés is és a magammal való küszködés ,hogy bírjak már végre nekikezdeni reggeli kómás topogásom közepette, aztán meg bírjam már abbahagyni este ,mikor már alig látok a fáradságtól ,de még ezt is azt is jó volna ma megcsinálni.

Baráti társaság felér-e egy saját családdal?

Amiben saját nélkülözhetetlenséged és adni akarásod élheted ki és learathatod a sokszor jól titkolt szeretet és megbecsülést.

A család miatt még lehet baráti társasága valakinek.Jó az ha van kikkel megosztani örömeid problémáid egy részét és eltrécselni hébe-hóba az élet dolgain.Vagy legalább vasárnap délelőtt focizni egy órát a haverokkal.

2012. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jótékonykodás, olvasás.


-Ha szereted az állatokat, akkor támogass egy menhelyet, ne csak pénzzel, hanem szabadidődben menj ki segíteni.

-Vegyél sok könyvet a sok fizetésedből és olvass!


Ha lenne pénzem és nem lenne családom én mindkettőt csinálnám. Hétköznap olvasnék otthon, hét végén meg önkéntes lennék egy kutyamenhelyen.

2012. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!