Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16-18 éves kamaszok ti barátok...

16-18 éves kamaszok ti barátokkal vagy családdal mentek nyaralni?

Figyelt kérdés
gáz ha valaki a családjával megy? kort és nemet lêgyszi irjatok
2012. júl. 14. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok, nekem nem lenne gáz családdal menni, kirándulni meg strandra is szoktam velük menni, de most nyáron ők mennek el, hozzánk pedig addig jön a barátom, mivel még vele kettesben nem engedtek el nyaralni, nekünk ez lesz a nyaralás :)
2012. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is ciki :) Szerintem aranyos aki a családjával megy nyaralni mert már a mai fiatalok mind szégyelnek a családjukkal menni... 15/L
2012. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a családommal is megyek. Nem érzem cikinek de előre tudom hogy halál unalmas lesz. :S
2012. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a szüleimmel megyek de idén velünk jön a legjobb barátom is.

14/f

2012. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

/Ugyan én még nem tartozom bele a korosztályba, amit kérdeztél(15 éves vagyok) de válaszolok./

Mi minden évben megyünk a családdal is nyaralni egy hetet-tíz napot. Szerintem nem gáz, mert mégis csak a szüleim, és más velük, mint barátokkal. Van egy bátyám, szóval nekem nem is unalmas, elég jól el tudunk lenni, ha úgy van. (Jut eszembe ő 18, és ő is jött/jön velünk mindig. Szerintem évi egy alkalommal nem tartja gáznak.)

Idén pedig "még inkább" együtt megyünk, mert családi kapcsolatok miatt utazunk nagyon messzire, és egy teljes hónapra. Az meg szerintem főleg nem gáz, hogy találkozni szeretnék az unokatestvéreimmel+egy olyan országot is szeretnék látni, ami teljesen más, mint Magyarország. De amúgy sem nagyon lenne más választásom.

15L

2012. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ILYEN KÉRDÉST ÚRISTEN!!!:D Ja, nagyon gáz, sőt ciki, elvégre a családdal lenni NAGYON ÉGŐ, az évek múltával ezt a kérdést százezerszer megfogod bánni, ha esetleg valami szétszakítaná a családodat... Ez aztán a generáció. Egyébként én 18 éves vagyok, csak sajna a pénz végett nem nagyon tudunk menni, de voltam baráti társasággal is, mindenesetre az ilyen kérdések nagyon gázak! Én minden alkalmat kihasználnék, ha kirándulásról van szó, meg amúgyis... Aztán, hogy a családok nem összetartóak. Hát persze...
2012. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!