Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a tragar...

Mi a velemenyetek a tragar szavakrol?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy rosszul all mindenkinek,hogy ha valaki mindig karomkodik.De mi a velemenyetek arrol,hogy ha valaki neha neha karomkodik (viccböl vagy azert mert ideges).

Meg mi a velemenyetek egy filmröl ahol mindig karomkodnak ? Pl. Üvegtigris,Argo....


2012. júl. 20. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem a filmekben a káromkodásnak nagy szerepe van. nem káromkodnának, ha nem jelentene valamit. nem csak magyar filmeket lehet amúgy példának hozni, sok külföldi film van :) szóval filmekben engem nem zavar.

én is szoktam káromkodni néha, ha ideges vagyok, beverem valamimet valahová és fáj, nyomatékosítás, stb. ezért elvétve nincs vele bajom (persze megvan a helye, vannak olyan szituációk, társaságok, ahova a legkevésbé sem illik, ott kellemetlenül érzem magam, ha más káromkodik).

egyébként a káromkodásnak van határa, vannak, akik nagyon sokat káromkodnak, vagy csak különösen gusztustalan szavakat használnak, na az undorít.

2012. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!