Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami abban,...

Szerintetek van valami abban, hogy egyes országokban csúnyább, másokban pedig szebb emberek élnek?

Figyelt kérdés

Pl. hagyományosan a britekre és a németekre szokták mondani, hogy csúnyák, és általában az ukránokra, az olaszokra, hogy szépek.

Szerintetek van valami realitása ezeknek?


2012. júl. 21. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igy nem mondanam.Nezd meg mondjuk most Katalin cambridge-i hercegnet (Kate Middleton) ö pl. brit es szerintem nagyon nagyon szep nö.Szerintem egesz Europaban nagyon sok szep nö van.Inkabb ugy mondanam,hogy a feher emberek szebbek mint az a feketek.De az biztos,hogy a magyar lanyok egesz Europaban a legszebbek.
2012. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, hogy a brit és német nők kifejezetten nem szépek. Persze, lehet kivételeket taláni (a fent említett Kate), de nem mindegy, hogy 100 nő közül 2 szép, vagy 100 közül 60. A magukat szépnek tartó franciák is bűn rondák.


Az olasz lányokkal az a tapasztalat, hogy fiatalon szépek, 25-30 után már annyira nem.

2012. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak a nőkről van szó a kérdésben!:D
2012. júl. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!