Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lomtalanításnál mik a szabályok?

Lomtalanításnál mik a szabályok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az oké, hogy jön a kisebbség és betámadják a halmokat,de ha netán találok ÉN is valamit amivel tudnék mit kezdeni,akkor mi van? Oda battyoghatok és elvehetem? VAgy megfognak szúrkálni érte?Komolyan még Én érzem magamat kellemetlenül :D
2012. júl. 23. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj korábban mint ők és nem fogsz összefutni velük, a reggeli órákat (6-8 óra) ajánlom. Persze ha nagyvárosban laksz ahol pörög az élet, problémásabb a dolog, de ha valamit specifikusan keresel, egyszerűen bedobsz a nagyobb társasházak levelesládjába egy lapot hogy "Kovács József szoci bútorokat keres, lomtalanítás alkalmával kérem tegyék félre számomra".
2012. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan jó kis bútorlapokat dobtak ki, hogy így néztem Oo Nekem meg pont kellene a mosogató alá szekrényt csináltatnom.


23N

2012. júl. 23. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Pesten azt csinálják, hogy a lomtalanítás előtt 2 héttel (igen, 2 héttel) a cigók odaköltöznek 1-1- leendő kupac helyére, és ott helyi kiskirályokként működnek.

És ha megtetszik valami nekik fizetsz érte. (Igen más szemetéért. ) Ha nem akarsz egy kiskést a szívedbe...


10-12 éve én is "lomiztam" a környező utcáknál néztem hátha találok valami kis elektronikai alkatrészeket, amit utána szétforraszgattam, tanultam a szakmát. Ma már nem merném...

2012. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Budapesten fizetned kell a kisebbségnek, gyakorlatilag az első kidobott széklábtól kezdve oda költöznek.
2012. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom XVI kerben lakom és pont a lakás mellett van egy kupac. Én amx bizniszelnék van két retro de szinte vadi újnak kinéző fotelem a pincében.
2012. júl. 23. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam néha nézelődni, ha látok egy érdekes dolgot odamegyek megnézem ,elviszem .Cigánynak soha nem fizettem még nem mert közel jönni egy sem, mert mindig összekötöm a dolgot a kutyasétáltatással :)
2012. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

NA Én tegnap este 11 kor kimentem az őrszemet megkérdezni,hogy a kupacból még mit visznek el,mert láttam számomra érdekes dolgot oszt kőőne.

Mondta, hogy ők csak a féemt gyűjtik szóval szabad a gazda. Az egyik még ki is szedett nekem két zsanért is. A bútorlapokat pedig bezsákmányoltam ;)

2012. júl. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!