Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Strawberryshake. kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Amikor jöttem haza a munkából,találtam egy kisbabát egy koszos rongyba, tehát haza vittem.

Felhívtam minden ismerősömet hogy mit kezdjek vele, mindenki a rendőrséget javasolta.

Szerintetek forduljak a hatósághoz vagy tartsam meg?

(mert ha a hatósághoz vinném lehet hogy árva házba kerülne, de ha megtartom lehet hogy jobb jövője lenne)

Nem is tudok semmit a gyermek nevelésről, 29 éves vagyok, és nem vagyok benne biztos hogy megfelelő anyja lennék a gyermeknek.

A barátom hallani sem akar róla hogy megtartsam, de úgy a szívemhez nőtt.

Ilyenkor bajba kerülhetek ha csak úgy megtartom?

Kérlek válaszoljatok sürgősen(értelmes válaszokat)!

Köszönöm előre is!



2012. júl. 25. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudod megtartani ha akarod sem. Előbb, utóbb kérik a papírjait. Pl sulinál, ovinál és akkor nem tudod előszedni.


Viszont tettestárs leszel, mivel nem adtad oda a picit a hatóságoknak ,így te is börtönbe kerülsz, mert önbíráskodtál. .


Viszont ha időben odaadtad volna a gyereket, kinyomozzák, hogy hogy került oda ahova, akkor a körülményektől függően még örökbe is fogadhatod és a tied.


Lásd: annak a férfinak az esetét aki a legjobb barátja kisfiát fogadta örökbe.

2012. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly kéredés, akkor mindenképpen vidd el a legközelebbi kórházba, hogy kivizsgálják, és értesíteni kell a rendőrséget is. Nagyon megütheted a bokádat, ha csak úgy önhatalmúlag te megtartasz egy talált babát. És úgyis kiderül. Gondolj bele, azt a babát orvoshoz kell vinni rendszeresen, a doki rögtön kiszúrja hogy nem a tied, mivel nem jártál terhesgondozásra, ő pedig rögtön jelenteni fogja a rendőrségen, te pedig mehetsz a dutyiba. Még lehet azt is rádfogják, hogy te loptad el valakitől.
2012. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy 29 évesen ennyi ésszel még szabadlábon élsz...
2012. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ez is olyan kérdés amit nehezen hiszek el. Azok a nők akik szülnek és nem kell a gyerek az a templom ajtaja elé vagy a kórház babadobozába teszik. Ott senki nem kérdezősködik,nem nyomoznak az anya után.

Ma már senki nem olyan lökött hogy ezt csinálja. Ha igen akkor meg is öli a gyerekét.


De tegyük fel hogy igaz amit írsz. Megtartani nem tarthatod meg,és neked azonnal a kórházba kellett volna vinned a babát teljes kivizsgálásra,és ott jelenteni,hogy talált baba. Mivel nem tudod ki szülte,van.e valami betegsége,akár te is veszélyeztetheted az életét. Ezért akár téged is megbüntethetnek a gondatlanságod miatt.


Arról nem is beszélve,hogy a kórházban azonnal értesítették volna a rendőröket,akiknek a helyszínt ahol találtad alaposan meg kellett volna vizsgálni. Ugyanis azt sem tudhatod hogy került oda a baba. Mi van ha az anyjától erőszakkal vették el?? Vagy elrabolták a gyereket? Vagy az anyja drogos,és éppen valahol haldoklik???

Ha igaz amit írtál hibákat követtél el. Ha igaz,akkor azonnal menj a kórházba a babával.

2012. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látom már többen jelezték hogy a kérdésed kamu..Én is akartam,de már kiírta hogy tudnak róla..
2012. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamu...
2012. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kamu. Nincs olyan épeszű ember aki ha talál egy élő gyereket nem az az első hogy rohan vele a kórházba vagy kihívja a mentőket.
2012. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha tényleg igaz, akkor leírhatnád részletesen. Mikor találtad? Hol? Milyen volt a baba széklete? A székletből lehet tudni, hogy eddig kapott-e anyatejet. A te megítélésed szerint mennyi idős a baba? Ha leírod, hogy milyen hosszú, mellkörfogat, haskörfogat, akkor arról tudni lehet, hogy kb. mennyi idős. Kislány vagy kisfiú? Amúgy vidd a kórházba, ott kivizsgálják! Bajba kerülsz miatta, ha megtartod... Várom válaszod!
2012. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!