Te elfogadnál így?

Figyelt kérdés
igazából.:) szép az arcom,nem vagyok ronda:D:) van mellem:) jó popsim:) csak sokáig néptáncoltam hírtelen abba hagytam és felszedtem a kilókat.. csíkok lettek a combomon..a mellemen.. és 1-2 az oldalamon is.:( te elfogadnál így? vagy a barátnődet? el vagyok keseredve:( nem tudom mit tehetnék hogy eltűnjön vagy csak ne látszódjon annyira.:/ olyan is írhatna akinek ugyan ilyen problémája van.:/ köszönöm a válaszokat.:) és bocsi ha rossz kategória.:)

2012. júl. 26. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem simán a hirtelen növéstől repedezett szét a bőröm. Hol szép, alig látható vonalak, hol olyan hogy sírva fakadnék tőle legszívesebben. Van a csípőmön és néhány a combomon. A combomon van egy elég termetes heg is, amit még kisgyerek koromban szereztem. Sajnos narancsbőrrel is megvagyok áldva rendesen, bár erről legalább tehetek, ahogy ellene is tehetnék.

Próbáltam is. Egy darabig szép volt. Két hétig nem tudtam eljárni edzeni, ugyanolyan hányinger lett az egész combom és fenekem. :( Én elborzadok akárhányszor meglátom a tükörben, de a párom úgy szeret, ahogy vagyok szerencsére. Én hiszek abban, hogy nem kell photoshoppolt külső ahhoz, hogy egy férfinak megdobogtassuk a szívét. Higgy ebben te is!

2012. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen, imádom a néptáncos csajokat:) képet mutatsz?:D
2012. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Emiatt ne izgulj senki sem tökéletes de te tökéletesen az vagy ami vagy és valaki pont rád vár:)
2012. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem mutatok képet:) és köszönöm a válaszokat!!:)))
2012. júl. 26. 00:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Elfogadlak.
2012. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kevés olyan ember van szerintem, akinek nincsenek ilyen, vagy más jellegű szépséghibái. Csak hát ugye nem ezekről szoktunk beszélgetni, a média meg a jó öreg Photoshop szimfóniát nyomatja. Azért nézel ki így, mert ember vagy és nem barbie baba. Öltözz csinosan, mosolyogj és vágj bele az életbe.

Sok sikert :)

2012. júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt hasonló problémám sok-sok évvel ezelőtt, én a balettet hagytam abba, és nagyjából ugyanígy jártam. A váltózuhany sokat segített, bár teljesen nem tüntette el a csíkokat. Az viszont tény, hogy a pasikat soha, a legkevésbé sem zavarta ez a szépséghibám.
2012. júl. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Julie S ***** válasza:
Nekem csak egyszerűen a növéstől lettek csíkjaim tizenévesen. Azóta volt egy hízásom, majd fogyásom, de ettől már lényegesen nem gyarapodtak a striáim. Főleg a csípőmön van sok belőlük. Rendesen látszanak is, mert világosabbak kicsit, de engem sosem zavartak. És a páromat sem zavarták soha. Sőt, igazából senkit sem érdekeltek még. :D
2012. júl. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ezeket sajnos nem tudod eltüntetni, nekem is rengeteg van, szörnyen esztétikátlan, de még soha senki nem panaszkodott miatta, a páromat sem zavarja. :)

17/L

2012. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaaj sokkal jobb kedvem van:)) jól indul a napom!:DD köszönöm szépen.:))
2012. júl. 26. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!