Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felmerült bennem, hogy szeretn...

Felmerült bennem, hogy szeretnék saját blogot, de nem csak szépségápolással kapcsolatos bejegyzésekkel. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Főzni, meg hímezni/gyöngyözni is nagyon szeretek. Szerintetek érdekes, ha ilyen nem annyira összetartozó témák keverednek?


Egyáltalán mitől szerettek egy blogot? Nekem ez az egyik kedvenc, valami hasonlót szeretnék: [link] de a Póniországot meg Csipkelányt is nagyon szeretem.



2012. júl. 28. 23:37
 1/3 anonim válasza:

Szerintem jó ötlet :) Én attól szeretek egy blogot, hogy ha vannnak benne:

-DIY (Do It Yourself) tippek

- Divattippek

-sok kép :))

- érdekességek


Az meg jó, hogy több téma is van, ez olyan univerzális blog :) És mindenki megtalálja, ami "fogára való" :)

Aztán ha kész vagy, dobj meg egy linkkel, légyszi :)

2012. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is jó ötlet, mert ebben a témában még nem sokan vannak. Konkrétan beauty témát már sokan próbáltak és jelenleg is sok van belőle, de így kiegészülve a többi témával szerintem jó ötlet.
2012. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Stílus és egyéb Rami is így csinálja:)
2014. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!