Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktatok dm-be járni?

Baranka kérdése:

Szoktatok dm-be járni?

Figyelt kérdés
Mennyit szoktatok sporólni? Általában mennyit hagytok ott havonta? Ti is kupon beváltó mániásak vagytok? Vagy csak én vagyok az? Kell valakinek valamilyen kupon?

2012. júl. 30. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Én ott ragadtam le, hogy dm- kártya, ami szerintem meg nagy lehúzás, mert ha elég pontot összegyűlytök, akkor is csak minimális kedvezmény jár egy-két szerintem irreálisan drága termékre. Tehát igy sem éri meg, nem is szórakozom vele. Nem nagyon megyek dm-be, sőt inkább csak a smink termékeket veszem meg ott. Tusfürdőt, sampont, testápolót, mind egy eurós boltban veszek: ott is ugyanaz a márka van, de pár száz forinttal olcsóbb. Jah és amit még utálok a dm-ekben azok a biztonságiaik. Oké, hogy az a munkája, hogy figyeljen... de nem kéne a nyakamban koslatnia, árgus szemekkel lesnie, követnie ahogy haladok a sorok között, teljesen rámállnia amig szemfestéket vállogatok, hogy aztán kellemetlenül érezzem magam és ne tudjak dönteni. Sajnos ez utóbbi minden dm-ben előfordul, gondolom előírás, hogy tapadjanak rá valakire...
2012. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell valami, akkor bemegyek, de ezt nem nevezném úgy, hogy oda járok :) Mivel hozzám legközelebb DM van, ahol mondjuk lehet venni ragtapaszt, szemöldökcsipeszt, gyantát vagy ilyen hasonló dolgokat, ezért ott szoktam megvenni őket, de nincs nekem se kártyám, se kuponom, se semmim, kb. két havonta egyszer megyek be, mert van, hogy máshol veszek olyasmit, amit ott árulnak, mert úgy esik útba.
2012. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretek csak azért kiváltani vagy beváltani valamit, mert akkor hűde-sprólok. Járok DM-be, mert szeretem a termékeit, meg majdnem mindent megtalálok, de ennél nem több. És idegesít, hogy követ a biztonsági őr.
2012. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!