Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még klasszikus skinhead...

Vannak még klasszikus skinheadek és punkok?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz, még tíz éve voltak régivágású Martenses skinheadek, meg tarajos punkok, akik hétköznap is így jártak, nem csak divatból, meg politikai nézeteik is egyeztek az általuk képviselt közösségekkel (skinhead jobb, punk bal?).

Szociológiai szempontból érdekel, hogy beolvadtak volna a középkorúak közé, kiöregedtek, vagy szublimáltak?

Mi lett velük?



2012. júl. 31. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
en ismerek 1-2 ilyen arcot.hogy ki divatbol ilyen es ki true azt nehez eldonteni.
2012. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak látásból ismerek egy punkot, aki sztem ilyen lehet. mindig uúgy néz ki, hétköznapokon is taraj, bakancs, szakadt ruhák, a politikai nézetét nem ismerem ..
2012. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
10 éve már rég nem voltak, csak néhány szebb napokat látott kivénhedt kocsmatöltelék agresszor meg pár fiatalabb. aztán az idő előrehaladtával ez egyre gányabb lett. én úgy látom a környezetemben, hogy a nagy öregek, meg a kemény arcok még megvannak, csak már konszolidáltabbak. a mostaniak meg nevetségesek. nem tűntek el. egzisztenciateremtés, családalapítás, munka, hitel, asszony, férj, gyerek, emigráció, de hétvégén még mindig ugyanazokban a kocsmákban ül a többségük, mint régen.
2012. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 1. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
"Skinhead jobb, punk bal" Én hiszek az Oi!-ban! Skinhead-Punk United Oi!
2012. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem késtél vagy harminc évet minimum? :D
2012. aug. 3. 18:31
 7/7 anonim válasza:
Vannak még pl. én is :) Katonai bakancs, kockás ing, farmer, nadrágtartó, 6 mm-s haj, meléény
2012. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!