Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kereshetek BARTOSról...

Hogy kereshetek BARTOSról infókat?

Figyelt kérdés

Valaki tud róla valamit?


Szóval 1. videó hogy ki is ő, hogy került oda ahol most van meg hogy vesztette el a KATI-t? :D (feleség)


Előreis köszi!



2012. aug. 3. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:
A múltja érdekelne, hogy ki ő hogy került oda, a volt nőjéről KATIról meg ilyenek vidi is jó lenne. :D
2012. aug. 3. 16:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki fog törni a világháború! Ne ezzel foglalkozz!
2012. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDd


Ja, majd gilisztákat kell ennünk, mert abban van az A vitamin.


De amúgy tényleg érdekelnének infók az életéről, hogy került oda ki volt az a KATI hogy vesztette el etc.

2012. aug. 5. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Van telefonja. Google kidobja. Hívd fel és kérj tőle video interjút. Szedd össze a kérdéseidet róla és pár liter borért és sörért cserébe biztos hajlandó elmesélni az életét. Ne felejtsd el feltölteni. Ha nem áll módodban, kérd meg azokat akik szoktak vele videot vcsinálni, hogy egy ilyen spéci témájú videot csináljanak.
2012. okt. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
olvass blogokat Bartosról meg moslékfőzőt onnan sok mindenre rájösz,nagyapja nevelte(hogy miért azt nem tudom) aki AVOs volt és 1 hülye f@sz volt aki nem adott neki zabálni igy csoro gyerek elkezdett minden sz@rt enni, pica betegsége lett neki (az a betegség hogy valakinek készetése van arra h minden sz@rt megegyen), nem lett volna hülye ember szerintem mert neki legalább van véleménye (sok embernek nincs) de mivel hogy nem volt nevelve,nem lett belőle semmi,nem tanult ki mégcsak 1 szakmát se mert kib@aszták suliból 16 évesen,aztán elkezdett csavarogni, 18 évesen munkanélküli lett és gondolom ezért lett depressziós és totál alkesz (Elbukott-Megváltoztatott életem) cimű 2004es irásából ez jön le. 2 évig volt csöves,aztán gyári munkás lett,de ez mellett sokat olvasott,azért valjuk be ritkság h 1 fizikai munkás Nietzche-t olvas,ebből is gondolom h nem volt hülye,meg könyveket is irt (pl. Sötétség rabságában sztm nagyon is értelmes volt...azt 2001ben irta) Katiról beszél 1ik csidejóban amit vmi fmrfk rakott fel még régen,de képet én se láttam róla,de Kati is alkesz volt...2 évig nem ivott álitolag,nemtudom miért esett vissza...talán az apja halála miatt (2007) ? Ezt még valahogy kideritem mert engem is erdekel...
2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!