Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy magyar embernek...

Hogy lehet egy magyar embernek Angliában elnyerni a helyiek szimpátiáját?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik Nagy Britannia és álmom hogy kint éljek és dolgozzak.Ha normális és udvarias vagyok velük és persze nyelvüket is megpróbálom elsajátítani rövid időn belül akkor egy idő múltán már nem fognak úgy rám nézni mint egy bevándorló magyarra?Vagy az angoloknak teljesen mindegy?Nem az a barátkozó nemzet?

Köszönöm a válaszokat! :)



2012. aug. 4. 18:33
 1/4 Dr. Gregory Hause válasza:
50%
Az angolok szimpátiáját még olimpiai bajnokként sem nyered el, ha magyar vagy... Nézd vissza az olimpiát.
2012. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Angliában az akcentust nagyon figyelik. Megmondják még maguk között is, hogy pl. "ő egy középosztálybeli családból jön Suffolk-ból" " ő egy munkáscsaládból az east-end-ről" stb. A bevándorlókat pedig kiszúrja mindenki. Szóval beolvadni nem lehet, de ettől még gondolom lehet barátokat szerezni.
2012. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A közelben él egy svájci hölgy kb. 10-15 éve. Szerinted mennyi idő kell még hozzá, hogy magyarként emlegessük?
2012. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Olimpia szervezése maga a kész káosz, nem csak nálunk b*sztak el dolgokat a szervezők.


Szerintem ez attól függ, mennyire befogadó az a környezet, ahol élsz.

2012. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!