Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elég a fénymásolt erkölcsi...

Elég a fénymásolt erkölcsi bizonyítvány?

Figyelt kérdés
Ha valahova kérnek, ott csak megnézik és visszaadják vagy el is rakják? Mert nekem az egyetemre is vinni kell szeptemberben, illetve elvileg most egy másik helyre is vinnem kell. De 2-t nem akarok igényelni. Gondoltam lefénymásolom, de nem tudom az jó szokott e lenni.
2012. aug. 5. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal az eredetit is és a fénymásoltat is.
2012. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fénymásolt csak akkor elég, ha közjegyzővel hitelesítteted.
2012. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha magaddal kell vinned, vidd az eredetit + 1 másoltat, ha esetleg akarnak maguknak is egy példányt.

Eredetit nem adnék oda senkinek, elég drága, hogy csak úgy osztogassam. Álláshirdetésre is másolatot küldtem hitelesítés nélkül, nem fogok közjegyzőhöz szaladgálni miatta és még neki is fizetni.

2012. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!