Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek, hogy befognak törni...

Pancsa.1214 kérdése:

Félek, hogy befognak törni hozzánk. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Pár napja az utcákba beköltözött néhány kisebbség(tőlünk 3 házra). Amióta beköltöztek sorra lopások vannak a környéken amire eddig nem volt példa és születésem óta itt lakunk. Az egyik ismerősünk látta,hogy este 10-kor kint mászkálnak és minden félét csinálnak (nem akarom részletezni). Főleg állatokat lopkodnak. Gondoltunk, hogy riasztót szerelünk be,de a hátsó udvarunkat az nem védené, mivel nekünk is van néhány csirkénk. Igaz, hogy van egy nagy kutyánk, de hát aki be akar jönni az úgyis bejön. Szóval én egy kicsit be vagyok sz*rva. Azóta járnak erre többször rendőrök de az nem ér semmit. Mit tegyünk??

2012. aug. 7. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek ha elakarnak vinni valamiteket,akkor el is viszik,ha van riasztó,ha nincs
2012. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én körberaknám a csirkéket álcázott medvecsapdákkal.
2012. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiszem, hogy túl sokat tehetnél. Úgy értem, áramot nem igazán vezethetsz a kerítésbe, meg tényleg, semmi sem szent nekik, ha akarnak úgyis betörnek. Talán az egyetlen, hogy éjszaka is éber maradsz (most mondanám, hogy ne aludj, de hát azt is kell :/) és ha mozgást látsz, gyorsan hívod a rendőröket. Hősködni meg nem érdemes, mint mondtam, semmi sem szent nekik. Vagy esetleg szerezz be egy nagy kakast, vagy pulykát, attól még én is megrémülnék. Anyukám mesélte, hogy mennyire agresszív volt az övüké, és hogy megkergette őt.
2012. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igaz hogy nem tudunk semmit se tenni de megfontolom a medvecsapdát és a pulykás dolgot. :D
2012. aug. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!