Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Pattancs kérdése:

Mi a véleményetek erről a lányról? Azért ne olyan durva kommenteket léci

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 8. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Vannak szép orkok is,de ez nem az.
2012. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A fajtádról írhatnék,de inkább nem teszem.
2012. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy nem látok belőle semmit.

De nem is szívesen írok. Pont most késeltek meg a városomba két magyar gyereket...ezek után nincs kedvem elemezgetni. :(

2012. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

szerintem meg helyes arca van a lánynak, látszik, hogy a képek között vannak olyanok amik gondolom nem mostaniak... ahol vékonyabban néz ki ott jobban néz ki, ahol kövérebb ott kevésbé...Szerintem egy kis szolid smink is sokat segítene...

Amúgy nektek meg mi bajotok van azzal, hogy cigány, észnél vagytok?? Meglátjátok, hogy valakinek barna a bőre és akkor rögtön megy a fikázás, meg az utálkozás? Kérdező, te meg ez a lány vagy vagy pedig csak önkényesen kipakoltál valakit, hogy mások itélkezhessenek felette??? Mert ha az utóbbi történt akkor az bűncselekmény!

2012. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
figyeljetek el hiszem hogy utáljátok a cigányokat..nem tudom miért én is az vagyok de én is utálom őket de..amugy nem az a cigány aki annak születik hanem az aki ugy viselkedik és vannak olyan magyarok akik mocskosabban viselkedik mint valamely cigány...
2012. aug. 8. 17:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Hasonló korúak szoktak undorító plázap.csa képeket kitenni. Szerencsére amint látom a lány ilyen téren normálisan gondolkodik. Valaki írta hogy sminkelhetne... szerintem teljesen felesleges. Aranyos lány, nem is baj, hogy ilyenkor még nem egy pár évvel idősebb nőt látják benne.

Ami a külsejét illeti, mint mondtam nincs rászorulva a sminkre, talán a hajával kezdhetne valamit mert kócosnak tűnik.

2012. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól látod kérdező. Csak sajnos, mikor ilyen történik, mindig elvesztem a hitem. :(
2012. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem kócos :P hanem be volt fonva és felrobbant :P azért köszi :) ^^"
2012. aug. 8. 19:29
 9/12 A kérdező kommentje:
semmi baj :)
2012. aug. 8. 19:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen ork, miről beszéltek, tök helyes, átlagos lány. Nem kéne olyan bunkónak lenni, mintha egy... ork lennél.
2012. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!