Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki letilt / blokkol...

Ha valaki letilt / blokkol facebookon, mi történik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mit látok az üzenőfalán? Csak mert van egy ismerősöm, akivel mostanában feszült a kapcsolatunk, és nem akarom még azzal tetőzni hogy megkérdezem hogy nem tiltott-e le .. szóval az üzenőfalán látom az Aug 7 előtti történéseket (legutolsó beszélgetésünk..), de utána már csak új ismerősfelvételt, és borítókép váltást látok, ami ugye publikus .. chaten a neve mellett egy kis telefon van, mivel telóról is szokott fent lenni. Mert szerintem ha letiltott volna akkor semmit nem látnék hogy mit csinál, se hogy mit csinált régebben, és chaten se lenne 'valamennyire' online ..Ez alapján nem valószínű a letiltás, csak biztosra akarok menni. Köszi a válaszokat:)

2012. aug. 12. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha blokkol téged, még a keresési listából is eltűnik neked (van egy pár emberem blokkolva).
2012. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem letiltott egy bizonyos személy, és kérlek semmit sem láttam. De tényleg, először azt hittem törölte magát, mert még a keresőbe beírva sem adja ki őt a face.
2012. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm mindkettőtöknek. Csak mondom hátha bepróbálkozott ..akkor csak egyszerűen nem kommentál mindent mostanában. Köszi:)
2012. aug. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!