Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten jelenleg hol...

Budapesten jelenleg hol látható gyerek számára izgalmas, érdekes múzeumi kiállítás, ahol pl. (preparált) állatokat láthat, múmiákat, vagy akár interaktív kiállításban vehet részt?

Figyelt kérdés
Amikor én gyerek voltam még a nemzetiben is voltak kiállítva preparált (kitömött) állatok, jeleneteket lehetett látni afrikáról, a szavannáról, dzsungelről, ősemberekről, stb. Rég nem voltam ott, de azt mondják ezek megszűntek és tök unalmas lett. :-(

2012. aug. 13. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Állat: természettudományi múzeum a Ludovika téren.

Ember múmia: (Nemzetit nem tudom, ott rég voltam én is.) Ami viszont ütős, lehet gyerekeknek nem is való... Azok a váci múmiák! Voltak pesten is kiállítva, de amúgy Vácon tekinthetőek meg. Igaz, kicsit odébb van pesttől, de aki erre vágyik, megéri megnézni őket.

Interaktív: millenáris parkban a csodák palotája, meg ami még ott van!

2012. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A.Romanov ***** válasza:
Hadtörténeti múzeum a várban! Én imádtam kis koromban :)
2012. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A budapesti állatkertben nemrég nyílt meg a "Varázs-hegy" amiben pontosan azt láthatod amit leírtál! A gyereked számára és neked is izgalmas lesz!!!
2012. szept. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!