Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg annyira toleránsak az...

Tényleg annyira toleránsak az amerikaiak? (USA)

Figyelt kérdés

Mindenhol ez jön le. De ha azt nézzük, hogy mennyi vallási fanatikus van, akkor nem hiszem, hogy ők annyira szeretnék a színesbőrűeket és a melegeket. Legfeljebb nem merik a szemükbe mondani, mert feljelentenék őket diszrimináció miatt.

Jó NY-ban vagy Frisco-ban a feketék és a melegek szabadon élhetnek, de egy konzervatív állam kisvárosában vajon egy álláshirdetésnél vagy egy albérlet keresésénél nem kerülnek a sor legvégére?



2012. aug. 13. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Texasban és több déli államban nem ajánlott a bu*iddal sétálgatnod..
2012. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz, gondoltam, hogy nem mindenhol olyanok. Na de pont Texasvban, ahol már elég sok pl. a bevándorló, így nem az a konzervatív fehér lakosság van, mint pl. Ohio-ban.
2012. aug. 13. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Toleránsak???? Világraszóló cirkuszt csinálnak, ha az elnökük cumizik egyet...
2012. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Inkább nyugodtak. Ha pirosnál állsz, zöldre vált és nem indulsz el, 10 másodpercig senki sem fog dudát nyomni.
2012. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha toleranciát akarsz, akkor Angliába menj. Bár az USA-ba is engedik sok helyen azt az undorító melegfelvonulást. Láttam egy videót, hogy mit műveltek San Francisco-ban, undorító...
2012. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerinted, hogy lehet általánosítani 50 államra? De nagyjából az elmondható, hogy Délen sokkal intoleránsabbak az emberek, mint Északon. Viszont pl. Kaliforniában és Floridában szerintem eléggé liberálisak ilyen téren. Vallás tekintetében pedig az egész USA nagyon konzervatív - sajnos...
2012. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Csak kiváncsiságból kérdezősködtem. Nem akarok ott élni, bár heteró vagyok, de azt az idióta álszentséget, ami ott van nem bírnám elviselni.

Pl. a minap az olimpián a vízilabdázó melle dulakodás közeb előbukkant, látszott 1 mp-igt, mindjárt össztűz zúdult a tévétársaságra. Vagy ha a 3 éves gyerekem meztelenül futkosna a saját kertemben a szomszéd feljentene szeméremsértésért, ő komolyan gondolná, és a rendőr is, aki kijön. Vagy azon is kiakadnék, ha a 20 éves gyerekem inna egy sört nyilvános helyen, és jól megbüntetnék. Na köszönöm nem kérek a ebből a sok hülyeségből. Tényleg ott senkit nem zavarnak ezek a hülyeségek? Vagy csak ők vannak kisebbségben, és kénytelenek nyelni?

2012. aug. 13. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:

A feketék ellen irányuló rasszizmus már eléggé kihalt usa-ban. Max tényleg az ilyen déli államokba van csírája/maradványa talán, meg persze biztos előfordulnak itt ott még, de azt rossz szemmel nézik az emberek.

Amúgy meg az elnökük is fekete szóval.

Melegek helyzete... hát velünk szemben ott is elég sok még az ellenszenv, de van annyi az emberekben, hogy tiszteletben tartják a másikat. Nem mint az itteni jobbikos nácik meg stb... A felvonulásokhoz is teljesen normálisan állnak hozzá az ember, sima látványosság. Inkább a fiatalok körébe van ilyen erősebb rosszindulat, nem egy gyerek lett már iskolai zaklatások miatt öngyilkos, de azért gondolhatod, hogy mennyire más lehet a helyzet ha már van aki fel is vállalja már iskolában is.

2012. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a gettólakó feketéket mennyire tolerálják?
2012. aug. 14. 00:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az már speckóbb esett szerintem. Rossz hírű gettókba amúgy se hiszem, hogy sűrűn menne fehér, tőlük inkább idegenkednek, de nem a bőrszínük hanem az életmódjuk/viselkedésük miatt. Meg a gettókba se mindenki gengszter :D
2012. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!