Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek könyvtárban lehet...

Szerintetek könyvtárban lehet ismerkedni? én 20éves lány vagyok. Járok bulizni, de ott a részegek kiidegelnek.

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyenesen jobb ötlet ott ismerkedni :) Buliban csak részeg, primitív disznók fognak megtalálni, akik nagy valószínűséggel önszántukból soha nem fognak könyvtárba menni :D
2012. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Könyvtárba többnyire értelmes emberek járnak, úgyhogy lehet ott ismerkedni.
2012. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A megyei könyvtárba járok,de fogalmam sincs,hogyan'álljak neki'ismerkedni.
2012. aug. 13. 23:08
 4/14 anonim ***** válasza:

"Buliban csak részeg, primitív disznók fognak megtalálni, akik nagy valószínűséggel önszántukból soha nem fognak könyvtárba menni :D"

Érdekes, én szoktam buliba járni, ennek ellenére könyvtárba is. Szép dolog az általánosítás.

2012. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én járok bulikba és ja, elég sokat iszunk előtte, de egyesek pont arról ismertek fel régebben hogy mindig könyv van a kezemben, a könyvtárosnő (elég nagy város és könyvtár) valamiért tudja a nevemet is :D
2012. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én egyik véglet sem vagyok,de bolondulok az okos fiúkért...:-D
2012. aug. 13. 23:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is gondolkodtam már, legalább 1 percig.

Pont onnan jött az ötlet, hogy láttam egy szép lányt és gondoltam odamegyek. De mivel könyvtárban volt gondoltam magamban nyugis helyre jött, olvas, nem vágyik arra hogy nekiessek.


Hülyeség volt? Téged nem zavarna, ha könyvtárban odajönne valaki, hogy "Hali, Bence vagyok, volt már olyan barátod, akivel könyvtárban ismerkedtél meg?" jó ez elég erőltetett szöveg, de szeretem leírni ami jön, törölni meg nem jó.

2012. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, miért pont könyvtár?

Egyetemi előadás vagy valami szóba se jön? :P


Amúgy igen, kicsit tuti furán jönne le a dolog, bár ha lány megy oda az talán kevésbé tolakodó, mintha a fiú sütne el egy ilyen, fentebb említett szöveget.

2012. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna,ha valaki így odajönne hozzám,nem csak könyvtárban,akárhol.eléggé nyitott vagyok.
2012. aug. 14. 07:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem könyvtártól függ. Megyei könyvtárakban nem tudom, milyen a helyzet, de egyetemiekbe általában azért mennek be, hogy nyugodtan tudjanak tanulni. Vizsgaidőszakban már azért is csúnyán néznek rád, ha túl hangosan veszed a levegőt, szóval nem a legjobb hely az ismerkedésre.
2012. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!