Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit Tegyek? Mi iskolánkba...

Mit Tegyek? Mi iskolánkba elégsok cigány jár nem mindha gyülólném öket de oda jöttek hozzám kötekedtek és közölték velem hogy holnap meg vernek csapatban nem tudom mit csináljak mert nincs sok haverom tippeket kérnék

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Milyen iskolába jársz te augusztus közepén?


Gondolom az lesz a következő alkalommal, hogy adj nekik x összeget és akkor nem bántanak.

De semmi képen ne adj nekik semmit, még egy lyukas forintot sem, mert akkor nem fogod tudni levakarni magadról őket.

A lényeg, hogy ne lássák rajtad hogy félsz. Ha úgy van, az egyiket állba rakod, a többi meg haza fut.

2012. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szólj valakinek aki nagyobb nálad (ha van nagytesód akkor neki).Kerüld el őket nagy ívben.De ha megtalálnak ne ijedj meg mert annál nincs rosszabb.Ha látják , hogy félsz tőlük akkor lehetséges, hogy megvernek , így meg lehet, hogy csak játsszák a menőcsávót.Ha kötekednek akkor nem kell velük leállni vitatkozni.
2012. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Mindenképpen szólj egy tanárnak mert lehet, hogy csak fenyegetőztek de nem biztos és jobb az elővigyázatosság.
2012. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
70%
Szólj a szüleidnek, hogy ha már ennyire rossz a helyzet, hogy váltsatok iskolát...mert nem tesz majd jót neked minden nap ilyen idegálapotban tanulni, mellesleg ha az osztályban vannak "gyengébb képességű gyerekek" akkor az igencsak le fogja húzni az osztály átlagját...sajnos tapasztaltam én is ilyet, és ma már bánom, hogy nem váltottam sulit, mert így csak nekem volt rossz...de nem mások segítségét kell kérni, hanem a tanárodét, az igazgatóét és a szüleidét....más úgysem tud tartósan segíteni.
2012. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Én is ilyen gettós helyre jártam és nem féltem tőlük, úgyhogy nem is cseszegettek.

Nyugodtan kell beszélni velük, de ha olyanok, tényleg csak a verés segít rajtuk.

2012. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Semmit nem tudsz ellenük tenni.Ez van.A saját országunkban rettegnünk kell tőlük
2012. aug. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
More! Augusztus van...
2012. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem van két jó ötletem, nekem már bevált.


1. Ne nézz rájuk.

2. Ha megszólítanak, "ne vedd észre" őket.


Iskolában még nem teszteltem, de elvileg működnie kéne.

Ha nagyon sokan vannak, és nem tudod az egyiket sem bevetni, akkor gáz van, szólj a tanároknak/igazgatónak/szüleidnek...

2012. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt miért kell kiemelni, hogy cigányok? Miért nem elég annyit írni, hogy pár gyerek kötödzködik velem.. ?
2012. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Haver amikor azt írtad hogy miért kell kiemelni, hogy "cigány" rögtön felgyűlt bennem az ideg!


Persze, hogy kikell mér' szted titkolni kell?? Nem kell szóba se hozni??

2012. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!