Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A drogériákban miért járnak...

A drogériákban miért járnak rá az emberekre az eladók, c?

Figyelt kérdés

Oké, hogy a biztonsági őrök a lopások miatt, de akkor miért van ott a becsipogós kapu?


Gyakran járok a belvárosi DM-be, Rossmann-ba, már ismernek az eladók, az őrök is, az eladókkal megtudom vitatni, hogy mik a jó termékek, mit ajánlanak, mit nem szóval örülök, hogy nem néznek rám csúnyán, ha próbálgatom a tesztereket, és nincs a hátsómban a biztonsági őr.


Néha csodálkozom, amikor látom, hogy itt írják, hogy ellenszenvesek az eladók, őrök, és miattuk inkább nem vásárolnak ott, pedig pont az ellenkezőjét érik el a boltosok.



2012. aug. 16. 21:34
 1/6 A kérdező kommentje:
*ellenkezőjét érik el a boltosok = nem vásárolnak ott inkább.
2012. aug. 16. 21:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a lopások miatt ilyenek, és a kárt az eladók pénzéből vonják le.


Nagyon el lehet kummantva v.mi.

Tegnap előtt vettem anyunak több más holmi mellett egy szemceruzát is. Mindig megnézem mindenhol a blokkot, hogy minden stimmel-e.

Észrevettem, hogy a szemceruzát nem "olvasta be" az eladó. Rögtön szóltam a biztonsági őrnek, hogy a cucc nem lett beolvasva, és szóljon az eladónak.

Láttam már megdöbbent embert, de a biztonsági őr és az eladócsaj viszik a pálmát! Komolyan ennyire elszoktunk volna a becsületességtől? Nem egyértelmű, hogy szól az ember, ha v.mi nem jó?

2012. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenen van csipogó kütyü. Rengeteg dolgot el lehet lopni!

És nem mindenki tesztelés céljából jár rá a készletre, és nem is mindenki csak a tesztárukra...

2012. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem mindenki tesztelés céljából jár rá a készletre"


Ez nagyon igaz, tényleg így van. Ami a megdöbbentő, hogy gyakran olyanok teszik ezt, akiknek van pénzük megvenni az adott terméket.

2012. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én múltkor DM-ben például arra voltam kiakadva, hogy szempillaspirált kerestem, meg akartam kérdezni egy eladót, vagy valakit, aki kicsit ért hozzá, hogy mit ajnál, fél órán át biztosan ott szerencsétlenkedtem, de akkor véletlenül se jött arra senki, pedig én kifejezetten örültem volna, ha van egy kis segítségem. Amúgy ez engem valahogy nem zavar, konkrétan 'sarkamban' sose volt biztonsági őr, addig meg nem zavar, amíg nézelődök,nem csinálok semmi olyat, amiből konfliktusom lehetne.:)
2012. aug. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell meglepődni. A DM különösen hírhedt a ragadós őrök miatt.
2012. aug. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!