Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezen lehetne valahogy változta...

Ezen lehetne valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy nagyon kevés dolgon tudok nevetni, tényleg, egy Showder klubot is póker arccal nézek végig pedig ott jó poénok vannak.A poénokat értem ,de nevetni nem tudok egy viccen, mondjuk.

Viszont ha valaki elesik az utcán vagy bárhol, és én azt élőben látom, akkor basszus egyszerűen nem bírom ki, hogy ne nevessek rajta.

Sokszor már kellemetlen helyzetbe hozom magam,például mikor az egykori Moszkva téren egy téli napon a 4-6os villamosból láttam,hogy egy néni elcsúszik és a szatyraival együtt beesik a használaton kívüli vágányra egyszerűen nem bírtam ki,hogy ne nevessek egészen a Margit hídig ezen mosolyogtam mint egy hülye.És persze tudom ,hogy ez nagyon rossz mert pl. megsérülhetett az öreg néni, vagy hasonló,ezt már nem tartom viccesnek.De ha eszembe jut az ismerőseim esése amiket láttam már akkor is tudok nevetni, de pl egy fail válogatáson amit youtubeon látok azt is póker arccal nézem végig (általában)

Most nem kell kioktatni,hogy ez milyen szemét dolog mert tisztában vagyok vele, és tudom!És ugyan nem szokásom elesni,de persze velem is történt már ilyen azt persze nem szeretem, de annyira nincs bennem empátia ilyen helyzetekben,hogy az már szégyen!Szeretnék más dolgokon nevetni, amin egy normális ember is nevet, de nem tudom, ez befolyásolható valahogy vagy ez változtathatatlan?



2012. aug. 17. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok ebben.A Showder klub az nekem sem vicces,nem is nézem soha.Viszont ha valaki eltaknyol,azon sírok a röhögéstől.A másik,amin szakadni szoktam,azok a buta emberek,meg a hülyeség,amiket mondanak,vagy csinálnak.Egyszer azon nevettem fél napig,hogy a mamám úgy akart feltenni a szekrény tetejére egy pihekönnyű agancsot,hogy mondta,hogy fogjam meg a másik felét és együtt emeljük fel.:D
2012. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!