Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyíregyháziak! Mi a véleményet...

Nyíregyháziak! Mi a véleményetek a városotokról?

Figyelt kérdés
Szerettek ott élni? Mi az amit pozitívumként illetve negatívumként értékeltek a városról? Olyan emberek válaszát is várom akik nem ott élnek, de már megfordultak ott.

2012. aug. 17. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én itt lakom 22 éve. Pozitív: nekem minden. Imádom a kis utcákat, a városközpontot, Sóstót, az esti Nyíregyházát, a lakótelepemet. Negatívum számomra maximum a tömegközlekedés.
2012. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1éve élek itt.Előtte egy kisebb városban éltem,szóval mindenképp jobb volt egy nagyobb városba felköltözni,bár most laktam egy kicsit Budapesten is,és hát ahhoz meg se próbálom hasonlítani:)Nekem amúgy tetszik,nem annyira nagy a nyüzsgés,pont jó,a tömegközlekedés az tényleg nem valami jó,bár akinek van ideje sétálni és szeret is,annak jó,mert a város kb felét belehet járni gyalog is,a szórakozóhelyekkel csak annyi bajom van,hogy kevés,bár ennyi emberre lehet nem is kellene több,de a kocsmák pótolják ezeket,azokban viszont van egy jó pár jó.Sóstó talán a legjobb hely,ott a tó,a strand,az állatkert.Úgy összefoglalva nem egy rossz város.
2012. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szeretem Nyíregyházát. Én meg vagyok elégedve a tömegközlekedéssel is, de a kedvenc helyem,, és időm reggel 7-kor a kossuth tér télen. Na meg a karácsonyi vásár a kossuth téren. Egy-egy finom kürtoskalácsot megeszik ott az ember, közben benéz 1-2 üzletbe. amúgy jó hely nyíregyháza, bár a kórházat újra kellene építeni annyira rossz. (a cukormérőbe vigyél magadnak elemet mert nincs. evőeszközt vigyél magadnak mert nem tudnak adni. A WC-N nincs kilincs, a vakolat több helyen is leomlott, reggelire csak egy másfél zsemlét adnak, kis májkrémmel, vacsorára, ugyan-ez csak lekvárral, meg 1 db zsemlével. koszos ott minden. A csövekről a festék kopott...


Fúj

2012. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen várok még észrevételeket, tapasztalatokat! :)
2012. aug. 19. 16:26
 5/7 anonim válasza:
Én éltem már kisebb, és nagyobb városban is, de a véleményem megmaradt: Nyíregy nagyon szép, a hangulata, a természet is jó, talán vannak olyan emberek akiket nem minősítenék, de azok meg mindenhol vannak. Több szórakozóhely kellene, vagyis inkább olyan, ami jó, ha nme is több de jobbak. A tömegközlekedés sztem a negativuma, bár csak néha ad mérgelödésre nekem okot. én kórházban dolgozok, és osztály függő h hol mennyire gáz a helyzet, van ahol tényleg elég szarság van, de van ahol nem olyan rossz a helyzet, mint előttem leirták :) Nekem nyiregy a kedvenc, mert épp megfelelő nagyságú, ha ugy van gyalog átjutok egyik végéböl a másikba, de nem is kicsi :) a belváros sztem nagyon szép, de a sostó az igazi :)
2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Sóstón lakok és számomra ez egy hatalmas pozitívum. Állatkert, strand, barátok, szóval tényleg szeretem. A negatívum nálam is a tömegközlekedés. Már eleve az, hogy itt nincs villamos vagy trolibusz. Meg jó, nincs. De szerintem kevés busz jár a városba. Szerintem simán beleférne még legalább 1-2 új busz járat azokra a szakaszokra, ahonnan csak kerülõvel lehet eljutni. Egyébként maga a város tényleg nem nagy, ha ismered, könnyû bejárni akár gyalog is, köszönhetõen a sok mellékutaknak. Ja es ahogy elõttem is írta valaki, a Kossuth tél Decemberben tényleg csúcs. Nagyon nagy hangulata van, talán azt imádom a legjobban ebben a városban.
2012. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem :) Habár az egyik külvárosában, Oroson lakom, de sokszor bemegyek a belvárosba, vagy kimegyünk a családdal/barátnőkkel Sóstóra. A hétvégén mentünk el a strandra, ami nemrég volt felújítva, számomra élmény volt! :D


Nem értem, miért mondják ránk, hogy élhetetlen városban élünk :/ Hallottam már párszor...Szerintem ennek nincs sok alapja. Sőt! Tavaly volt az évfolyamban két cserediák, egy thai és egy japán. Mindketten dicsérték a várost, hogy milyen szép tágasak az utcák, náluk pedig szűkösek; meg hogy milyen jó, hogy itt kevés az ember, ott pedig tömegnyomor van :)


Én szeretek itt élni, csendes egy város. Mondjuk, egy év múlva felvételizek Budapestre, biztos nagy város lesz, talán nem is árt egy kis rohanás :D

2012. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!