Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Bartos CS...

Mi a véleményetek Bartos CS Istvánról? (youtube)

Figyelt kérdés
Youtube-n van csatornája. Kort és nemet is írjatok, köszi :D
2012. aug. 17. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy felkapott csöves. Ilyen volt az a csávó aki boxolónak hitte magát és tőle származik "verjen meg a csatkai szűzmária testvérem". :D Vmilyen jani volt. :D A hülye meg örül neki h adnak neki 1-1 cigit vagy vmi borost h hülyét csináljon magából: :D 19/f Azt hiszi ő Bear Gryls. :D
2012. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bear Grylls :D
2012. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedves első az Csatkai Rezső úr, és szegény már meghalt.Am Bartos CS-t nem szeretem, a kedvenceim,Lakatos cshapo Csaba,Tarzan,Gyuluska,Szipus Alf,Árpi a 14. (most már 13.),Frájer kapitány és a legnagyobbak legnagyobbika Pepsi Béla :D


Kis összefoglaló videó: http://www.youtube.com/watch?v=Zyw96XvTtKg Sajna ebben közel sincs meg minden nagy ember, az én listám se teljes de nézzétek meg ;)

2012. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
-Jajj tényleg Resző úr és tudtam, hogy meghalt. Láttam a videóját amikor egy parkolóőrt bas.ogatott, hogy miért bünteti meg az autót ami persze nem az övé volt. Mikor odaért a kocsi tulaja fiatal csávó kért tőle pénzt h ő megpróbálta megvédeni a kocsit. :D nagy forma volt.
2012. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szegény kérdező, sosem fog merni kiállni a saját véleménye mellett... szerencsétlen.


Bartos egy gyökér, de jókat lehet rajta röhögni. 19/f

2012. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem nevezném magam szerencsétlennek, csak kíváncsi voltam magatoktól mit írtok erre ;)

De ha nektek ő vicces, meg jó arc, akkor gratulálok.

Én személy szerint a Taigetoszról lerúgnám :)

2012. aug. 18. 20:51
 7/14 anonim válasza:
Mondom... ha mindenkitől azt olvastad volna Bauer Csabika Laborfalvi Róza utca alatti lakos, hogy aranyos, jó arc, akkor most nem ezt írtad volna. Iszonyat gyenge a jellemed, valami személyiségzavarod van... vagy csak mániákus depresszió jelei. Figyelj, örülj inkább Pereckének meg a nagyinak amíg tudsz, aztán annyi. Ne törődj te ilyen dolgokkal, te nem erre rendeltettél, oké csabika?
2012. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
50%

Csak azt nem értem, ha ennyire hidegen hagy (állításod szerint) Bartos, hogy lerúgnád a taigetoszról, akkor mi a fészkes fenének teszel fel róla kérdést? Ennyire nem találod még mindig a helyed a nagyvilágban? Döntsd már el, hogy balra vagy jobbra mész kisember... jézusmária. Vagy vegyél példát Bartosról, legalább egy kicsit előrébb jutnál, mint ahol most vagy. És senkit sem érdekelnek a hazugságaid, szóval akár kussban is maradhatsz.


Ja igen, ha lerúgnád, akkor meg mi tart vissza? MIÉRT ÉRDEKEL TÉGED MÁSOK VÉLEMÉNYE? BETEG AZ ÉRZÉKENY KIS LELKED? Menj és rúgjad be a villamos elé vagy amit akarsz... különben is ilyen kérdések feltevése helyett inkább szállj fel 1 villamosra és próbálj meg beülni az emberek közé, mint minden normális, aki ezt teszi. Mert láthatóan neked egyedül még az sem megy. Mindig kell melléd vki, akitől megerősítést kap az érzékeny kis lelked. Utána meg jössz másik accountal más formában, juj.

2012. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ja igen, és az természetes, hogy szeptember közeledik, félsz, rájössz, hogy senkid sincs, és azokat a szánalmas dolgokat, amiket eddig szerettél, most semmire tartod és gyilkolnivalónak. Beteg a lelked, egyszer muszáj lesz elfogadnod, akkor talán magadtól elmész dokihoz vele (neeem, nem pszichopátia, ez messze nem az).
2012. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hallod öcsém te nagyon gáz vagy xd

Rohadtul nem kell nekem megerősítés, csak felmérést tartottam :D

De mivel látom veled máshogy nem lehet beszélni, csak bunkó módon, ezért gyere és szopd kereysztbe a farkamat búzagyerek :D

2012. aug. 24. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!