Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ausztralia? Tenyleg kaukciot...

Ausztralia? Tenyleg kaukciot kernek az ausztralok ha le szeretnel telepedni?

Figyelt kérdés
Tobb ismerosom mondta hogy, ha nem turistakent megyek, hanem le szeretnek telepedni, akkor 5000 dollar fedezetet kernek , es ha tanulni akarok azt is magamnak kell fizetni! Tapasztalatok? elore is koszi!

2012. aug. 21. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
KauKciót nem kér senki, csak kauciót. Bocs az offért, de ez nagyon felpaprikáz.
2012. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oke okos toni, koszonom az oktatast, egyeb info egy kicsit baratsagosabb valakitol?
2012. aug. 21. 14:27
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező! Miért okos Tónizod a hozzászólót? Kijavította azt, amit rosszul írtál. Egyébként elképzelhető, hogy így működik, az élősködő bevándorlók ellen védekeznek.
2012. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azert mert en senkinek sem javitom ki a hibait, hanem a kerdesre koncenralok, nem szeretem ha kioktat egy szamomra ismeretlen valaki,en ha valakinek a kerdesere valaszolok, nem a hibat figyelem, hanem azt hogy hogyan segitsek embertarsamon.
2012. aug. 21. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Ezt én is hallottam, és nem lepődnék meg, ha igaz is lenne.


Szerintem nézd meg az ausztrál nagykövetség honlapját. Ott a biztosat írják.

2012. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el, ha tudsz helyesen írni, és ismered a szavak felépítését, ne adj' Isten, etimológiáját, neked lesz jobb. Ausztráliában meg főleg, nem mindenhol olyan igénytelenek a népek, mint Magyarországon. És bocsánatot kértem az offért, ha jól emlékszem. Miként ezért is bocsánatot kérek.
2012. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
60%
kérdésre válaszolva : ha tanuló vízumot kérsz természetesen az iskola díját is neked kell kifizetni + a fedezett az ottléted idejére. De dolgozhatsz heti 20 órát mellette. 6 millió HUF-al el lehet már indulni. Ez tartalmazza a fedezetet, tandíjat egy 9 hónapos nyelvsulinál, 3 havi szállásdíjat, vízum díjat is. Letelepedés az egy másik story.
2012. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
ja és még annyi lemaradt. Lehet nem erre gondoltál az 5 ezer dollárral kapcsolatban, de ha igen az nem 5 ezer hanem 5 milló dollár azaz több, mint 1milliárd forint. Jelentős beruházó vízum. Lényege az, ha te ekkora összeggel beruházol valamilyen üzletben ausztráliában, kapsz egy bevándorlói vízumot. De ez még csak tervezet.
2012. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az utolsonak, koszonom,de azert a kovetsegen is megkerdezem! Az elozo illetore meg nem haragszom, de a rossz helyesirasom ellenere, nem unatkozom, es lehet hogy magasabb foku kulturaval rendelkezem, 30 evesen buszke vagyok ra hogy tobb mint 90 orszagot bejartam, magasfoku kulturat es emberismeretet szerezve, ahol szivesen tanultam, olyanoktol akik nem kritizalnak, vagy ha igen akkor en kerem meg oket a hibaim kijavitasara, meg a politikusok kozott is akad olyan, aki valamit helytelenul ir le, keves helyesirasi hibam ellenere, 5 nyelven beszelek, ebbol 3-at folyamatosan hasznalok. Kivancsi lennek ha te 3 nyelven folyekonyan beszelnel mindennap, akkor veletlenul sem hibaznal, napi 12 ora munka utan. Es ekkor is, felteszek egy kerdest, valaszra varva, nem kritikara, O igen bocsanat, nem tudok vesszoket irni mert kulfoldon nincs a szamitogep billentyuzeten magyar nyelv!!!
2012. aug. 23. 15:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Amugy meg annyit hozzatennek, hogy annyi okos ember van otthon es megis meg kell nezni hogy all magyarorszag anyagilag.Megegyszer mondom nincs harag, csak unatkozo emberek....
2012. aug. 23. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!