Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyámék mindig...

Mit tegyek ha anyámék mindig meg hívják az ismrősünket és én nem vagyok itthon de a kis gyereküket mindig be engedik a szobámba és szét töri a berendezést?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Zárd be a szobádat.
2012. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
el hagytam a kulcsot valaholXD :/
2012. aug. 22. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk a kedves szülők megtéríthetik a kárt. Vagy mondd meg legközelebb, hogy veszélyes tárgyakat fogsz elöl hagyni, ha nem vigyáznak a kölkükre, amikor vendégségben vannak.
2012. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor cseréld ki a zárat, ha elhagytad a kulcsot.

Ha az XD már ilyen jól megy, akkor a zárcsere sem okozhat gondot.

2012. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Várd meg egyszer hogy oda érjenek hozzátok a vendégek, és mond meg a gyermek anyjának, úgy hogy lehetőleg mindenki hallja, hogy figyeljen arra hogy a gyerek mit csinál a szobádban mert sokszor tapasztalod a távozásuk után hogy valami nincs rendben. Így első hallásra talán bunkó dolog lenne szólni nekik hogy a gyerekükkel kivan a f*****, de ha tisztelet tudóan és normálisan adod elő akkor bizonyára nem fogják leharapni a fejed és talán még a gyerekre is figyelni fognak.
2012. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!