Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogyan találtátok meg,...

Ti hogyan találtátok meg, hogy miben vagytok a legjobbak? És mi az?

Figyelt kérdés

Én nem értek semmihez. Tényleg semmihez. Valószínűleg a legnagyobb probléma az, hogy nagyon türelmetlen vagyok és első próbálkozás után feladom.


Táncolni, énekelni nem tudok, hangszerrel még nem próbálkoztam de az nem is érdekel annyira. Írni próbáltam már, de nem tudok miről és ha megvan egy téma akkor nem tudom elkezdeni, vagy nem tudok választani úgyhogy inkább hagyom mert nincs kedvem. Rajzolni szeretek de általában egyik sem sikerül mert aránytalan vagy túl béna az egész. Nagyon sok dolgot elkezdtem rajzolni de állandóan csak javítani kellett és sehogy sem lett az igazi, vagy kidobtam vagy valahol a szekrény alján gyűrődik. Az elektronikai cuccokhoz sem értek, szerelni nem tudok. Sportot inkább szóba se hozzuk. Tanulni utálok de magyarból voltam a legerősebb és 1 évig angolból, tehát van nyelvérzékem de fordítani nem tudok mert csak felidegesítem magam. Kis városban élek, körülöttünk csak cigány falu és szántóföld van. A kutyákat bírom, de nincs hozzájuk sok türelmem mert nem értik meg amit beszélek.


Nem hiszem el, hogy valaki ennyire szerencsétlen. Egész nap a gép előtt ülök de már ez sem köt le. Mit csináljak? Nektek mi a hobbitok?

15/L


2012. aug. 22. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Én író akarok lenni és sok történetet írtam már,de egyik se volt jó,próbáltam szinte minden kategóriát,de mindig kudarc volt. Egy idő után elkezdtem groteszk történeteket írni és kiderült,hogy a groteszk történek írásából vagyok tehetséges,eddig csak jó kritikákat kaptam a groteszk történeteimről és jöttek a dicséretek(ellentétben a többivel,amik nem groteszkek,azokra azt mondták,hogy nagyon rosszak és egyet is értek velük).Szóval nekem volt türelmem és végül így rátaláltam,hogy miben vagyok tehetséges,de még mindig keresek,hátha másból is,mert ez elég kevés szerintem.Szóval próbálj meg türelmesebb lenni vagy próbálj olyat amit még nem
2012. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!