Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti kíváncsiak lennétek ilyesmire?

Ti kíváncsiak lennétek ilyesmire?

Figyelt kérdés
Elég komoly betegségem (gerincferdülésem) van pár éve. Szerintetek érdemes lenne a betegségről blogot írni? Hogy milyen fűzőt hordani, milyen reménykedni, hogy javul a ferdülés, milyen az, mikor megtudod a röntgen eredményét stb. Titeket érdekelne az ilyesmi?

2012. aug. 22. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem
2012. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes lenne írnod róla mert sok olyan ember lenne akit érdekel.Főleg akik hasonló cipőben járnak.Akiknek nincs ehhez hasonló gondjuk(mint ahogy nekem sem)azok nem vevők rá de nem is őket kell megszólítanod szerintem.
2012. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Sokan vannak hozzád hasonló helyzetben, akikkel erőt adhatnátok egymásnak egy ilyen blogon keresztül.
2012. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez jó ötlet. :) Leírhatnád a saját tapasztalataidat, félelmeidet, élményeidet ezzel kapcsolatban... erőt adhatnál ezzel olyan embereknek, akik hasonló cipőben járnak, mint Te.:) Szerintem ez jó ötlet.


Egy jó tanács: ha elkezded a blogot, az első bejegyzés a bemutatkozásról és a bemutatásról szóljon: írd le, hogy mitől alakul ki a gerincferdülés és az ehhez tartozó egyéb információkat.

2012. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A biztatásotokra elkezdtem írni a blogot - eddig a bemutatkozásig jutottam. Aki szívesen megnézné, itt a link:


[link]

2012. aug. 22. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Nekem is scoliosisom van, fűzőt hordok, szóval üdv a klubban, vagyunk egy páran.:D Ha szeretnél, írhatsz.

Amúgy szerintem nem rossz ötlet ez a blog, bár az, hogy kifejezetten csak erről írsz, akkor talán száraz lehet kívülállóknak, jobb lenne, ha arra koncentrálnál, hogy bemutasd, milyen is ez, mit változtat meg, vagy segíts azokon, akiknek semmi tapasztalatuk ebben, és valami útmutatót adjon.:)

2012. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, még annyival kiegészíteném, hogy írj a betegségedről is, de a mindennapjaidról is, még ha nem is kapcsolódik egy-egy esemény a betegségedhez, mert így nem lesz olyan "száraz" :)
2012. aug. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!