Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet szabadalmaztatni 1...

Hol lehet szabadalmaztatni 1 találmányt?

Figyelt kérdés
Feltaláltam 1 gépet,ami korszerűsíthetné az autóipart, szinte ingyen lehetne utazni, elektromos áramot előállítani, klímák működhetnének általa. Hol lehetne szabadalmaztatni ezt a találmányomat illetve hol találhatok rá befektetőket?
2009. júl. 24. 18:45
 1/7 anonim válasza:
100%
A Szabadalmi Hívatalban. Kb. 50e Ft. Tervrajzot be kell nyújtani, érdemes nemzetközi szabadalmat is kérni rá.
2009. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nemzetközi szabadalmi oltalom csak Európára cirka 5 millió HUF. De amit írsz, az csodás, úgy simán megéri, ne gondolkozz!
2009. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Tömören felvázolnád itt, hogy milyen gépről van szó? Kíváncsi lettem:) Vagy majd ha már szabadalmaztattad, akkor írj, nehogy valamelyikünk lenyúlja az ötleted és előtted szabadalmaztassa:P


ON:

Amit a többiek írtak, az szerintem korrekt.

2009. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok jó találmány van, csak ezek kb 80 százaléka elhal mert egyszerűen nem éri meg legyártani.
2009. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Úgy érzem, akkor mélyen a zsebünkbe kell nyúlni :P

Igen, majd megosztom veled, ha szabadalmaztattam, bocsi, de addig nem. Bár lehet hogy hallotok majd rólam.

2009. júl. 25. 10:01
 6/7 Srapnel ***** válasza:
100%

Ó, hány ilyen volt már!


"A víz ég", vákuumenergia, mágneses monopólus, hidegfúzió. De sokat el fogsz ezzel bíbelődni.

2009. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ha te valami ujjat találtál volna fel amibe tényleg lenne üzlet amit nem hiszek akkro nem itt kérdeznéd meg..stb

szerintem akumlátorra gondolsz:Dxd

2010. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!