Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ingyen ölelés nap? Hogy...

Ingyen ölelés nap? Hogy öleljek?! Nektek hogy esne jól? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! egy ismerősöm hivott egy ilyen...'ingyen öleléses' napra. tudjátok. 1 ingyen ölelés-es tábla a kezedben, aki akar megölelhet stb..


Lényeg.én először megyek ilyenre ..mit kell tudni, hogy öleljek egy ismeretlent..lányt/fiút? hogy öleljem?

előre is köszi a válaszokat,bocsi a helyesírási hibákért!


2012. aug. 23. 14:18
 1/3 anonim válasza:
Nyújtsd a kezed, és menny felé. Ha kikerül nem akar ölelgetni :D
2012. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy haverokat ölelsz. Néhány másodperces ölelésről van szó. Nézd meg hogy csinálják azok, akik még ott vannak. :)
2012. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik a kezdeményezés, kis vidámság a szürke és barátságtalan mindennapokba! :)

Bár sosem felejtem el... alacsony és vékony férfi vagyok. Jött is ölelni két igen megtermett, kétajtós szekrény - barátnőm legnagyobb mulatságára... ezt még emlegette egy ideig.

2012. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!