Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felénk a mélyen alvó emberre...

Felénk a mélyen alvó emberre azt mondják: Alszik, mint a bunda! De miért pont bunda?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
mert a bundát is csak felakasztották nyáron a szegre, aztán ott lógott, "aludt" míg nem jött a hűvösebb idő hogy használatba vesgyék
2009. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
A maci,akinek bundája van, na az alszik téli álmot. Addig fel sem ébred,amig meg nem látja a saját árnyékát.Tehát aki mélyen alszik,az alszik úgy,mint a bunda(mackó).Irígylem a mackót,bundástul:))
2009. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
2009. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Köszönjük az utolsónak.
2009. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

12:00

Most miért kellett lepontozni? én úgy gondoltam,hogy a válasz jó. Az furcsa,hogy 0%. Egyébként más esetben meg egy helyes választra még csak nem is reagálnak.A fene sem érti ezt:((

2009. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

12:00

Ha valaki tudás nélkül hülyeségeket ír be válasznak, annak nincs joga megsértődni azért, mert lepontozzák. Túl sok az ilyen félrevezető-ember ezen az oldalon.

2009. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%
lehet hogy azért,mert a bundák puhaságot,melegséget,kellemességet sugallnak,és az alvó ember is ilyen kellemes nyugalmas benyomást kelt.
2009. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jó hogy ez a ruhadarab van ebben a szólásban,én imádom a bundákat!
2020. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!