Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy srác ismerősöm,...

Van egy srác ismerősöm, idősebb mint én és velem adat fel tippmixet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem ismerem,nem találkoztunk még csak facebookon beszélünk hogy milyen meccseket kéne tenni meg stb..Mindig okoskodik hogy szerinte mi lesz a meccs eredménye mindig az ellenkezőjét mondja mint én.Ő tesz vagy 5 meccset és döntetleneket tesz bele..mindegy is ez most nem lényeg csak az a fontos belőle hogy nem tud játszani nem ért hozzá de ő azthiszi hogy igen.Viszont én általában nyerek és neki már nincs pénze tenni szelvényt mert csak bukik és engem kér meg hogy adjak fel neki.
2012. aug. 26. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra kér, hogy Te fizesd a szelvényét? Mondta, hogy osztozkodna utána? Szerintem küld el a francba.
2012. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne tedd.
2012. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hogy te adjál neki pénzt a játékra? Természetesen ne tedd, ezt a problémát oldja ő meg.Ha nincs pénze játékra, akkor ne játsszon.
2012. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arra kér hogy adjak neki fel szelvényt és majd ő is ad fel nekem legközelebb.De nem ismerem személyesen és szinte soha nincs pluszba mert mindig csak veszít szóval kétlem hogy ő adna fel nekem bármikor is a közeljövőben a másik pedig hogy nem lakunk közel egymáshoz és ha nyerne 3-4 ezer ft-ot akkor még küldjem is el neki a pénzt a nem tudom hova..
2012. aug. 26. 10:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Te nagyon befolyásolható vagy! Töröld ezt az idiótát, és felejtsd el! Ui: nekem is küldhetsz pénzt, majd megadom!
2012. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ha nincs pénze, akkor 1. miért akar fogadni 2. miből fogja a tiedet állni.


Valami lehúzós gyökér.

2012. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagy még azt a lehetőséget látom hogy azt mondom neki hogy feladtam úgy se fogja megtudni mert 99% hogy úgy se nyer szóval nem kell semmit elküldenem neki ha meg véletlenül bejönne neki akkor letörlöm
2012. aug. 26. 10:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért hazudoznál neki? Közöld vele, hogy a te pénzedből, nem fogsz neki tippelni, és kész. Ez ilyen egyszerű!
2012. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél buta!! Egyszerűen mondd meg, hogy nem adod fel és kész. Nem olyan bonyolult.
2012. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ugy tünik az irásodbol mintha 12-14 éves lennél és elég befojásolhato. de ha nem bocsi. egyébként ha nem is ismered ne beszélgess vele, minek. töröld ki őt és kész. nem kell ilyennel fogalkozni.
2012. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!