Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinálna 50...

Szerintetek mit csinálna 50 különböző anyanyelvű ember egy lakatlan szigeten? Tegyük fel hogy kiraknak 25 nőt és 25 férfit.

Figyelt kérdés

Szerintetek mit csinálna 50 különböző nyelvű ember egy lakatlan szigeten, hogyha életük végéig ott maradnának?

Vándorolnának? Kitalálnának 1 új primitív nyelvet, amit megértenek egymás között? Esetleg szaporodnának?



2012. aug. 28. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
HAHAHAHAHHA szaporodnának.
2012. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kitalálnának egy új nyelvet és vándorolnának! :D
2012. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát biztos megértenék egymást, mégha nehezen is :D

A szaporodás meg biztos xd

2012. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Egyik sem tud a másik anyanyelvén, és mindenki csak a saját anyanyelvét beszélni? Szerintem először mutogatnának, aztán kitalálnának egy primitív nyelvet. És... szaporodnának!:D
2012. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem egész nap kefélnének..
2012. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Azon az egy bizonyos közös "nyelven" "beszélgetnének", az biztos, de szerintem az angol alapjain keletkezne egy új nyelv is. Azért az angol alapjain, mert a legtöbb ember, ha nem is angol anyanyelvű, legalább egy kicsit tud angolul.
2012. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
sjozseffel kell egyet értenem. :D Teljesen logikus, hogy az angol lesz az alap, mert mindenki tud legalább egy-két angol szót. Egyébként, szerintem először pánikolnának, de ha lenyugodtak, élelemért mennének, meg valami "házat" építeni, hogy legyen fedél a fejük fölött. Na meg ruhát is csinálnának, szabályokat alakítanának ki. :P
2012. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Angolul löknék a rizsát majdnem mindenhol a második nyelvnek az angolt válasszák az iskolákba, meg gondolom mutogatnának :D
2012. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szerintem eleinte csak szerencsétlenkednének, később viszont akarva-akaratlanul, de felállítanának egy hierarchiát és nem hiszem, hogy össze tudnának mind az 50-en fogni.

Egyébként a különböző nyelvet kivéve szemlélteti ezt a Lost (Eltűntek) c. sorozat. Nézd meg!

2012. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A szaporodás tuti, hiszen a szex hosszabb távon az egészséges felnőtt ember alapigénye.
2012. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!