Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarok! Mikor...

Külföldön élő magyarok! Mikor jöttök vissza Magyarországra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ha van eszük nem teszik.

Idehaza a személyigazolvány magyarok csak lerományozzák őket és egyebek.A haza a szívedben van,és a gúny határokon túl is.

2012. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most jöttem haza. Két évre szól még a szerződésem az itthoni céghez, aztán megyek ki megint. Úgy 3-4 évet tervezek kint tölteni.
2012. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
mi idén jöttünk ki külföldre. hamar észrevettük, mennyivel jobb itt, és végre valahára van jövőképünk, merünk családot alapítani. nem szeretnénk hazamenni, max ha nyugdíjasok leszünk. csak jó lenne az otthon sz@arokat felszámolni. lakáshitel, stb
2012. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Rendszeresen járok ki külföldre dolgozni, pénzért.

Idekint helyre is jövök, lelkileg, anyagilag, feltöltöm a ruhatáram és újra érdekelni kezd a világ.

Mostanában egyre kevésbé elutasítóak, sőt egyre befogadóbbak.

Egy idő után azonban nem bírom a klímát, az idegen nyelvet, a szokásokat.

Haza kel menekülnöm, mert honvágyam van és csak otthon érzem magam otthon.

Könnybe lábadt a szemem, amíg ezt leírtam.

Mert most is kint esz a fene, de a vége felé járok ezek szerint megint.

Bárcsak otthon is kereshetnék annyi pénzt, hogy ne fogjak állandóan padlót.

A fene sem törné ide akkor magát...

2012. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!