Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Iránban sok terrortámadás...

Iránban sok terrortámadás van? Biztonságos odautazni?

Figyelt kérdés
Azért ideírtam, mert azt hittem, hogy a kúltúra és közösség részben lesz olyan altéma, hogy országok...

2012. aug. 30. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Irán ebből a szempontból biztonságos ország. Amitől tartani lehet, azok az elég gyakran bekövetkező földrengések (a legutóbb Tabrizban és környékén).
2012. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Kedves első! Talán meglepődsz, de bizony van olyan, akit Irán igenis érdekel. A párthus/perzsa a Föld egyik legkiemelkedőbb kultúrnépe volt - és az is maradt. Irán telis-tele van történelemmel és művészeti értékekkel..nem is szólva arról, hogy ókori népessége a magyar őstörténetben is szerephez jutott. Már csak ezért is érdekelhet sok-sok magyart.
2012. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöm nemrég jött haza, a földrengésről elhíresült Tabrizt is érintette, ami valójában a tőle közel 100 kilométerre történt, a városban szinte semmi sem volt. Ettől függetlenül persze földrengések előfordulhatnak.

Az irániak barátságosak, ami a politikájuk miatt negatív hangvitelű külföldön, azzal a lakosságnak is tele a hócipője.

2012. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyaron majd ket honapot toltottunk Teheranba, jo volt neha a meleg elviselhetettlen de ugy halottam itt is az volt. Ha no vagy vigyel egy kendot mert a turistaknak is kotelezo viselet. Az emberek baratsagosak, is ami meglepo tudjak mi is az a Budapest, ellentetben a Californiaiakkal.
2012. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!