Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akkor most ki az érett? Vagy...

Akkor most ki az érett? Vagy épp a gyerekes

Figyelt kérdés

( Tudom hogy ez nem annyira ide illik, de itt többen megnézik. )


Tehát a kérdésem az lenne, hogy miért hurrogja le majdnem mindenki a 16 éves korosztályt, akik azt írják hogy a korukhoz képest érettek?

Abba nem gondoltok bele, hogy ez akár igaz is lehet, és hogy ez a korosztály azért mondja ezt, mert az ő korukban sok a gyerekesen viselkedő tini akiknek csak a szex, pia, és cigi számít?

Én is 16 vagyok. Nem lehet elhinni hogy a koromnál (agyilag) éretebb vagyok, és felfogom azokat a dolgokat amiket az olyan fajta lázadók ( mert sajnos bből több van ) mint akiknek a jellemzését leírtam.


negatív és pozitív válaszokat kérek

ha ezt nem lehet elhinni, vagy úgy gondoljátok hogy ezt csak azért mondjuk mert már olyan hű de nagykislánynak érezzük magunkat akkor indokot is kérek, hogy miért ez a véleményetek


16/l



2012. aug. 30. 19:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek vége valaki odamondja.:)

Legyél a feleségem.

2012. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A kivétel erősíti a szabályt, erre ezt tudom mondani:) Nem minden fiatal olyan mint a nagy többség, de tény, hogy mindig minden változik, és a mai fiatalok már más környezetben is nőnek fel, mint a "régebbiek". Mikor 16 voltam nem volt divat a smink, akkor tudtam meg kb. mi az az internet.. szóval, én sem voltam sokkal érettebb a korosztályomnál (mert szerintem ahhoz tapasztalat és igenis évek kellenek, hogy valaki azt mondhassa magára, hogy érett), de mások voltak a szokások. Most sajnos ez a visszafejlődés jellemző a tizenévesek szokásaira...
2012. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
16 éves korban törvénytelen a házasság...:D:D
2012. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal nincs bajom, akik tényleg éretten gondolkodnak, de már boldog-boldogtalan ezt mondja/írja magáról a korosztályodból, közben meg pont úgy viselkednek, mint a kis p*csák, akiket állítólag utálnak.
2012. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 vagyok, és ez engem is zavar.

Én mindig is érett voltam, nem csak a saját véleményem szerint, de a szüleim is így gondolták/gondolják.

Nem kéne rögtön ítélkezni. Nem vagyunk egyformák.

2012. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
27%

mert ilyen cseszettül nem létezik :D

nem attól lesz vki éretlen h szexel piál és bagózik ha nálad ez a definíciója akkor te már kapásból gyerekes vagy mert ami "rossz cúnya nyem szabagy" az kapásból gyerekes..


de h 1 konkrét példát mondjak: xy havercsaj kezdeménynek én hülye barom idióta azt találtam mondani h "első ránézésre érettebb mint az átlag 15 évesek" erre másfél héttel később: hiszti parádéban tört ki amiért nem voltam hajlandó 1 bizonyos rohadtul nem 15 éves kislányoknak való kérdésre válaszolni :) és ennek 1ik okának a korát jelöltem meg [a másik meg h 1.5 hét ismeretség után tökéletesen "SKH" kategória.] akkor miért is lenne érett?:D mondanom sem kell: dropped. majd tessék szólni 3 év múlva :)


még 1 példa: anno 1 kis csajjal pár éve össze ismerkedtem na ez kb úgy ment tavaly nyárig h beszéltünk fél évente 3 szót. akkor hirtelen szájmenése támadt nekem meg pedofilkodhatnékom :D [neeeeeeeeeem am de jól hangzik :P] úgy h beszéltünk pár kört aminek a vége az lett h úgy 3 tali után elmesélte kb az életét ától zig majd kijelentette h akkor én ismerem őt. és innentől nekem tudnom kellett volna mit kezdeni azzal h ő random barátnak titulál és jön a lelki fröccseivel. na most: attól még h kvázi a kezedbe nyomja az orvosi papírjait meg kitereget 1-2 szennyest még nem fogsz vkit ismerni legalábbis 1 bizonyos életkor [úgy 7-8 éves] után már nem így működik.


mivel ált. kerülöm a korosztályodat mint a pestist ezért így egyenlőre ennyit gondoltam.

2012. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Hunter92 ***** válasza:
39%
Ha tényleg érettebb vagy a korosztályodnál, akkor ezt egy szóval sem kell említened, mert mindenkinek egyértelmű lesz. Ha azt mondogatod, hogy már pedig te érettebb vagy, az olyan, mintha bizonygatni akarnád, pedig, ha tényleg érettebb lennél, akkor erre nem lenne szükséged.
2012. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván nem hangoztatja, de azért magának csak beismerheti?
2012. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Hunter92 ***** válasza:

"Tehát a kérdésem az lenne, hogy miért hurrogja le majdnem mindenki a 16 éves korosztályt, akik azt írják hogy a korukhoz képest érettek?"


Azt írják, tehát hangoztatják. Én erre reagáltam. Az, hogy saját magának beismeri, teljesen más dolog.

2012. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem az az érettség ami érdekli v amit csinál v épp nem csinál hanem ahogy 1 adott problémára reagál.


-éretlen vagy!

érett reakció: aha, szia.

éretlen reakció: NEM IS! -2 órával később-:



"Akkor most ki az érett? Vagy épp a gyerekes

( Tudom hogy ez nem annyira ide illik, de itt többen megnézik. )


Tehát a kérdésem az lenne, hogy miért hurrogja le majdnem mindenki a 16 éves korosztályt, akik azt írják hogy a korukhoz képest érettek?

Abba nem gondoltok bele, hogy ez akár igaz is lehet, és hogy ez a korosztály azért mondja ezt, mert az ő korukban sok a gyerekesen viselkedő tini akiknek csak a szex, pia, és cigi számít?

Én is 16 vagyok. Nem lehet elhinni hogy a koromnál (agyilag) éretebb vagyok, és felfogom azokat a dolgokat amiket az olyan fajta lázadók ( mert sajnos bből több van ) mint akiknek a jellemzését leírtam.


negatív és pozitív válaszokat kérek

ha ezt nem lehet elhinni, vagy úgy gondoljátok hogy ezt csak azért mondjuk mert már olyan hű de nagykislánynak érezzük magunkat akkor indokot is kérek, hogy miért ez a véleményetek


16/l"

2012. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!